Şort Bermuda Üretimi

Şort Bermuda Üretimi

Diz kapağını geçmeyen uzunluktaki ürünlere şort ismi verilirken diz kapağını geçen ürünlere bermuda adı verilir. Bu ürünlerde genellikle iki iplik üç iplik gibi yumuşak kumaş çeşitleri kullanılsa da isteğe bağlı pek çok farklı kumaş seçeneği kullanılabilir. Genellikle komfor için paça kısımları kıvrılarak dikilse de kimi zaman özel uygulamalar tercih edilmektedir. Sağ sol cebin yanı sıra yan ve arka ceplerde yapılabilmekt, dilenirse fermuar kullanılmaktadır. Bel kısmı lastik uygulamasınıa kordon eklenebilmektedir. Cep üstüne baskı veya nakış ile markalamanın yanı sıra, ünün her yerine baskı ve benzeri uygulamalar yapılabilir. Ev, sokak, plaj veya spor giyim için sıkça tercih edilen ürün tipleridir.

Alt üst giyim takım veya kombin yaparken şort ve bermuda ürünleri oldukça kolay uyarlanabilir, tercih edilebilir ürünlerdir. Eşofman takımı yapılabilir ya da tişört crop top gibi ürünlerle alt-üst takım olarak üretilebilirler.

Toptan üretimini yaptığımız şort ve bermuda ürünlerini kendinize özel olarak tasarlayarak toptan sipariş verebilirsiniz. Toptan imalatını yaptığımız bu ürünlerde üretim parkurumuz her türlü özelleştirmeye, her tasarımı hayata geçirecek kapasiteye ve esnekliğe sahiptir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir