Baskılı Tişört Rüzgarı

Baskılı Tişört Rüzgarı

Günümüzde giyinmek, kendimizi ifade etmenin bir yolu olarak kabul ediliyor. Bunun en iyi örneklerinden birisi ise son dönemde trend olan baskılı özel tasarım tişörtler. Üzerinde renkli resimlerin, yazıların olduğu tişörtler herkesin tercihi haline geldi. Özgün olmaları da bir başka tercih sebebi oldu. Başta gençler olmak üzere insanların bu yöndeki isteklerinin giderek arttığını gören ve bu furyadan yararlanmak isteyen girişimciler, tasarımlarıyla fark yaratan ürünleri ile piyasaya çıkardılar.

Modanın içinden yeni bir tişört modası çıktı ki bu moda ile birlikte ruhlar da ortaya çıkmış oldu. Düşünceler, ifadeler ve hayranlıklar tişört tarzları ile çok rahat hissettirilir oldu. Baskılı tişört modelleri ile üretim yaptığımız bu dönemde modellerin, seçeneklerin, desenlerin ve baskıların sınırı yok!

baskili-tshirt-ruzgr-3

Tüm tişört modellerimiz şık, kaliteli, modern ve rahat olarak üretilmektedir. Yıkandığında solan, esneyen, modeli bozulan tişörtlere yer vermiyoruz. Defalarca yıkansa da kalitesi ve şekli bozulmayan tişört modelleri üretmekteyiz.

“Tişörtünü kendin tasarla”
Gulegulegiy.com‘u benzerlerinden ayıran en önemli özellik ise genç tasarımcılara sunulan fırsatlar. İsteyen tasarımcılar kendi tişört tasarımlarını yapabiliyor.
Güle Güle Giy, kullanıcılara tasarım konusunda sınırsız esneklik sağlıyor. Tasarımcılar site üzerinden hesap açıp kendi ürünlerini de satabiliyor.
Gulegulegiy.com ürünleri halihazırda sadece internet üzerinden satılıyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir