Okul Kıyafetleri

En Sağlıklı ve En Ekonomik Okul Kıyafetleri Bizde !

Tişört, iki iplik üç iplik sweatshirt, kapüşonlu, polar, kolej mont, selanik penye, polo yaka, etek, pantolon, şort, bermuda, hırka, süeter, eşofman takımı, jile, atkı, çanta vb. okul kıyafetlerinin imalatını kendi bünyemizde, en ekonomik ve çocuklarımız için en sağlıklı şekilde yapıyoruz. Üretim parkurumuzda çizgili yaka ve kol manşetleri, fileli astar vb. nadir bulunan detayları yapabilmekteyiz. Hem kalite ile farkınızı ortaya koymanız için hem de bütçe dostu tedariğinizi sağlamak için yanınızdayız.

Öğrenci kıyafeti imalatının ne kadar titizlik isteyen bir iş olduğunun farkındayız. Okul imajının büyük bir parçası olmakla beraber, öğrencilerin de günlük hayatına etki eden önemli bir faktördür. Modayı takip eden yapımız, adil fiyat politikamız, zamanında teslimata verdiğimiz önem gibi değerlerimizle sizlere uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz.

30 Yıllık Tecrübe

Atölyemiz 30 senedir faaliyet göstermektedir, sayısız işi başarıyla tamamladık, binlerce öğrenciyi Güle Güle Giy ‘ dirdik.

Kalite ve Sağlık

OEKO TEX ve İSO 9001 kalite belgeli ürünlerimizin kullanımı sağlıklı olmakla beraber, uzun süreli ve kötü kullanımda dahi kolayca yıpranmaz.

Ekonomik

Eğitim kurumlarına özel fiyatlandırmamız, eğitim ve öğretimin kutsallığına inancımızın bir yansımasıdır. Değerli öğrencilerimiz ve ailelerine ürünlerimizi en makul fiyatlarla ulaştırmaktayız.

Okul Kıyafetlerinizi GüleGüleGiy ' e yaptırmak için;

İhtiyacınız olan ürünleri ve adetleri bize iletin

Tüm okul kıyafeti ihtiyaçlarınızın imalatı için bize ihtiyacınız olan ürünleri, adetleri, ne zamana ihtiyacınızın olduğunu vb tüm taleplerinizi iletin, size ayrıntılı geri dönüş yapalım.

Neden GüleGüleGiy 'le çalışmalısınız ?

Ürünlerimiz rakiplerimizin ‘1.kalite’ olarak adlandırdığından daha üst kalitedir. Maliyette tasarruf talep edilmediği sürece ‘üstün kalite’ ürünler çıkarır, makul fiyat ile sunarız. Çekme, solma, tüylenme vb. yıpranma sonucu oluşan negatif etkileri tamamen ortadan kaldırıyor, mümkün değilse en alt seviyeye indiriyoruz.

Ürünlerin eksiksiz ve zamanında müşterilerimize ulaştırılması konusunda oldukça hassas davranıyor, terminlerimizi her zaman planlamayla veriyor, talep edilen sürede talep edilen işin tamamlanması teknik olarak mümkün değilse en baştan bildiriyoruz.

İmalatın tüm aşamaları kendi bünyemizdeki atölyelerimizde tamamlandığından, direkt olarak müşterilerimize en makul fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Hem ürün özellikleri konusunda ihtiyacınıza yönelik doğru tercihleri yapabilmeniz için yanınızdayız, hem de aklınızdakileri gerçek ürün tasarımlarına döndürmeniz için yanınızdayız.

Firma olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, son teknolojileri ve yenilikleri takip ediyoruz. Bunları da tabii ki sizlere yansıtıyoruz, kimi zaman maliyet, kimi zaman kalite anlamında sürekli ilerlemeler kaydediyoruz.

Ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Siparişini verdiğiniz ürün mutlaka birlikte kararlaştırılan kalitede olacaktır. Süreçlerimizi müşterilerimizin nasıl en faydalı olabiliriz diye düşünerek işletiyoruz.

Ürünlerimiz OEKO-TEX standart 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlarımız Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilmektedir. Ürünlerimiz ve kullandığımız aksesuarlar ise kesinlikle kanserojen boya maddesi veya benzeri tehlikeli maddeler içermez.

Okul Kıyafetlerinin Faydaları

Okul kıyafeti öğrenciler ile diğer sivillerin ayırt edilerek güvenli bir ortam yaratılmasına, öğrencilerin bu güvenli alana zevkle gitmesini sağlayacaktır.

Öğrencilerin kendilerini kıyafetleriyle değil, yaratıcılıkları, kişilikleri ve spor, müzik, akademik alanlardaki başarılarıyla göstermesini sağlayarak nesillerin gelişimine katkıda bulunur.

Okul üniforması, özellikle maddi olarak zorluk yaşayan aile çocuklarının, diğer öğrencilerden farklı görünmesinin önüne geçerek, dışlanma ve hor görülme gibi sözlü ya da fiziksel şiddetin önüne geçer.

Yıpranmaya karşı dayanıklı ve komforlu ürünler, çok daha zor eskiyerek başka kıyafetlere oranla kullanımı çok daha ekonomiktir.

Giyim üzerine düşünelecek zamanı ve eforu elimine ederek çocukların sabahları çok daha hızlı hazırlanabilmelerini, vakitlerini ve düşüncelerini çok daha verimli konulara ayırmalarına olanak sağlar.

Okula aidiyet duygusunu geliştirmek, birlikte yaşama duygusunun geliştirmektir. Bu pozitif etki çocukların davranışlarını ve öğrenme isteğini kuşkusuz ki olumlu yönde etkiler.

Tek tip giyinmek takım duygusunu güçlendirir ve gereksiz rekabet, hırsların önüne keser. Öğrenciler derslerine daha rahat odaklanır. Öğretmenleri de motive eder ve tüm çocuklara adil ve eşit şevkatle yaklaşmalarını sağlar.

Okul Kıyafetlerinizi GüleGüleGiy ' e yaptırmak için;

İhtiyacınız olan ürünleri ve adetleri bize iletin

Tüm okul kıyafeti ihtiyaçlarınızın imalatı için bize ihtiyacınız olan ürünleri, adetleri, ne zamana ihtiyacınızın olduğunu vb tüm taleplerinizi iletin, size ayrıntılı geri dönüş yapalım.


ilkokul ortaokul lise okul kıyafetleri, spor, mezuniyet, kolej, tasarım, çizgili yaka, izmir istanbul ankara, çocuk, 2 iplik 3 iplik, organik pamuk, ekolojik, organik, 1.kalite sınıf penye