İmalatçı – Üretici

İmalatını Yaptığımız Ürünler

Atölyemizde pek çok ürünün imalatını yapıyoruz. Bunlara örnek olarak (kısıtlı olmamakla beraber) tişört, iki iplik üç iplik sweatshirt, kapüşonlu hoodie, şapka, polar kolej mont, selanik penye, polo yaka pike tshirt, etek, pantolon, şort, bermuda, hırka, süeter, eşofman takımı, jile, atkı, çanta, ham bez büzgülü clutch çanta, gabardin ürünler vb. pek çok ürün sayabiliriz. İmalatımızı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekirse en ekonomik şekilde, gerekirse en kaliteli şekilde yapabilecek esnekliğe, tecrübeye, tesis ve altyapıya sahibiz. Üretim parkurumuzda çizgili yaka ve kol manşetleri, fileli astar, özel marka uygulamaları vb. nadir bulunan detayları yapabilmekte, gerek basit, gerek en kompleks ürünleri sorunsuz şekilde çıkarabilmekteyiz. Baskı / Nakış vb. uygulamaları da son teknoloji, alanının en iyi sanayi makinaları ile kendi bünyemizde yapmakta ve hatta kumaş üretimini dahi kendimiz yapmaktayız. Firmamız tarladan pamuk toplamak harici ürünün satışa hazır hale gelene kadar ki bütün işlemlerini kendi yönetiminde gerçekleştirerek, gerçek tam kalite kontrol sağlamaktadır.

Doğru
  • Kalite
  • Fiyat

Sıkça Ürettiğimiz Ürünler

Tişört ( Tshirt )

tişört-imalat-üretici-tshirt-manufacturer-turkey-istanbul-textile

Tüm model / yaka çeşitleri, tüm kumaşlar, Polo Yaka, kadın erkek çocuk her tip ürün


Detaylı bilgi için tıklayın


Sweatshirt, Hoodie

sweatshirt-imalatçı-üretici-logolu-hoodie-kapüşonlu-kapşonlu-istanbul

Cepli, Kapüşonlu, fermuarlı, hoodie, iki – üç iplik, şardonlu / şardonsuz, kolej mont vb


Detaylı bilgi için tıklayın


Şapka ( Cap )

sapka-imalat-uretici-beyzbol-baseball-hiphop-cap-dad-hat

Klasik / Beyzbol (baseball cap), Dad Hat, Hip Hop Şapka, polar bere ve türevleri


Detaylı bilgi için tıklayın


Basic Kadın Modeller

kadin-bayan-basic-modeller-yaka-atlet-body-likra-pamuk-tisort

Body, atlet, yarasa, çan, uzun elbise, reglan, yüzücü, kayık, uzun tişört, elbise vb


Detaylı bilgi için tıklayın


Jogger, Şort, Tayt

sort-jogger-esofman-alti-tayt-yaptirma-imalat-uretim-toptan-baskili-nakisli-duz-basic-gulegulegiy(3)

Jogger eşofman altı, şort, bermuda, baskılı tayt vb.


Detaylı bilgi için tıklayın


Bere (Triko, termal polar)

bere-toptan-imalat-uretim-nakis-logo-uretici-imalatci-istanbul-turkey-beanie-polar-termal-triko-balicki

Triko ve termal polar bere modelleri


Detaylı bilgi için tıklayın


Sırt Çantası ve Türevleri

canta-imalat-uretim-bag-production-sirt-backpack-istanbul-turkey-manufacturer-textile-2

Sırt Çantası, Omuz Askılı Lapop Çantası, Spor çantası ve türevleri


Detaylı bilgi için tıklayın


Atkı (Dokuma, Saten, Polar)

atki-triko-dokuma-sal-imalat-uretim-istanbul-saten-baski-taraftar-uretici-orme-logolu-kaliteli3

Dokuma / triko, saten şal, polar atkı


Detaylı bilgi için tıklayın


İşçi / Personel Kıyafetleri

isci-kiyafetleri-imalatci-uretici-personel-istanbul-toptan

Uniforma veya özel işçi kıyafetleri, firmalara özel, logolu, anorak, yelek, mont vb.


Detaylı bilgi için tıklayın


Okul Kıyafeti

okul-kiyafeti-yaptirma-uniforma-imalatci-uretici-kolej-forma-yaptir

Okullara özel armalı kıyafetler, pantolon, önlük, tişört, sweatshirt vb


Detaylı bilgi için tıklayın


tekstil-aksesuar-etiket-dokuma-saten-japon-logolu-aski-elcik-jelatin-poset-paket-kutu-koli-karton-sallandirma-klips-kilitli-ip-sticker-patch-imalat-uretim (4)

Dokuma etiket, yıkama talimatı, baskılı paket vb. tekstil aksesuarları


Detaylı bilgi için tıklayın


Baskı / Nakış vb.

emprime-baski-serigrafi-screen-print-nefes-alan-imalatci-baskici-ucuz-kaliteli

Emprime / Serigrafi Baskı, DTG Baskı, Nakış İşleme vb. özel uygulamalar


Detaylı bilgi için tıklayın


Promosyon Tekstil

promosyon-tekstil-ürünleri-yelek-sapka-tisort-bandana-canta*textile

Çanta, bandana, mutfak önlüğü, vb. promosyonel ihtiyaçlara yönelik ürünler


Detaylı bilgi için tıklayın


Ham Bez ve Türevi Çanta

ham-bez-canta-imalat-gabardin-rips-kanvas-clutch-ip-buzgulu-istanbul

Ham Bez Çanta, Gabardin, Rips, Kanvas, Clutch, İp Büzgülü Çanta ve türevleri


Detaylı bilgi için tıklayın


İmalatçı Firma olarak konfeksiyon atölyemizde yukarıdaki örneğini verdiğimiz ürün ve türevlerinde A’dan Z’ye fason üretim yapmaktayız. Websitemizde göremediğiniz fakat ürün gruplarımıza yakın ürünler için de toptan imalat için danışabilirsiniz, çalıştığımız / çalışabileceğimiz tüm ürün tiplerini sayfa kirliliği önlemek için listelemedik.

Fason İmalat Talebi oluşturmak ve bize danışmak için;

İhtiyacınızı net ve detaylı bir şekilde tarif ediniz.

Adet, renk, baskı / nakış grafikleri, beden dağılımı, varsa teslimat için gün / maliyet kısıtlaması vb imalatı etkileyebilecek tüm detayları ilettiğinizden emin olun, böylece size isabetli bir maliyet bilgisi verebiliriz.

İmalat Aşamaları

Toptan imalat aşamaları çoğu ürün için belirli bir sıralamayla gider. Önce sipariş detayları imalata uygun şekilde netleştirilir, daha sonra bu doğrultuda gerekli dijital tasarımlar hazırlanır ve ürünler parçalar halinde kesilir. Bu parçalara baskı ya da nakış türevi uygulamalar yapılacak ise yapılır ve dikime sevk edilir. Dikim aşamasında sonra ütü ve paketleme yapılır, ardından da teslimat için çıkış yapılır.

Gerçek İmalatçı

Aracı, Al-Satçı, Komisyoncu değil, gerçek imalatçıyız. Ürünlerimizi kendimize ait atöylelerimizde üretiyor, her aşamayı kontrol ediyor, direkt olarak müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kalite Kontrol

En ucuz ürünü de en kaliteli ürünü de üretebilecek kapasiteye sahip tesislerimiz ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyacını belirleyerek anlaşılan kaliteyi eksiksiz teslim etmekteyiz.

Dürüst Fiyat

Fiyatlandırma politikalarımız şeffaftır, müşteriye göre değil işe göre fiyat veriyoruz. Sizden maksimum kar edebileceğimiz işi değil, size maksimum fayda sağlayabileceğimiz işleri öneriyor, uyguluyoruz.

GüleGüleGiy promosyon ürünlerde dahi belirli kalite standartlarını koruyarak, yüzlerce model üreterek, herkesin kendine göre bir şeyler bulabileceği eşsiz bir katalog sunar. Bu üstün kaliteli ürünleri üzerlerinde herhangi bir uygulama olmadan boş olarak da satın alabilirsiniz. Arzunuz alışveriş yapmaksa mağazamızı incelemelisiniz. Ürünlerimizin özelliklerini merak ediyorsanız bu sayfada ilgili bilgileri bulabilir, fazlasını bize sorabilirsiniz..


Neden GüleGüleGiy 'le çalışmalısınız ?

Ürünlerimiz rakiplerimizin ‘1.kalite’ olarak adlandırdığından daha üst kalitedir. Maliyette tasarruf talep edilmediği sürece ‘üstün kalite’ ürünler çıkarır, makul fiyat ile sunarız. Çekme, solma, tüylenme vb. yıpranma sonucu oluşan negatif etkileri tamamen ortadan kaldırıyor, mümkün değilse en alt seviyeye indiriyoruz.

Ürünlerin eksiksiz ve zamanında müşterilerimize ulaştırılması konusunda oldukça hassas davranıyor, terminlerimizi her zaman planlamayla veriyor, talep edilen sürede talep edilen işin tamamlanması teknik olarak mümkün değilse en baştan bildiriyoruz.

İmalatın tüm aşamaları kendi bünyemizdeki atölyelerimizde tamamlandığından, direkt olarak müşterilerimize en makul fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Hem ürün özellikleri konusunda ihtiyacınıza yönelik doğru tercihleri yapabilmeniz için yanınızdayız, hem de aklınızdakileri gerçek ürün tasarımlarına döndürmeniz için yanınızdayız.

Firma olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, son teknolojileri ve yenilikleri takip ediyoruz. Bunları da tabii ki sizlere yansıtıyoruz, kimi zaman maliyet, kimi zaman kalite anlamında sürekli ilerlemeler kaydediyoruz.

Ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Siparişini verdiğiniz ürün mutlaka birlikte kararlaştırılan kalitede olacaktır. Süreçlerimizi müşterilerimizin nasıl en faydalı olabiliriz diye düşünerek işletiyoruz.

Ürünlerimiz OEKO-TEX standart 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlarımız Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilmektedir. Ürünlerimiz ve kullandığımız aksesuarlar ise kesinlikle kanserojen boya maddesi veya benzeri tehlikeli maddeler içermez.

Maliyet Talep Etmek İçin Tıklayınız


tişört imalatçı, sweatshirt fason imalatçı, emprime baskı, DTG baskı, nakış işleme logolu tshirt, polo yaka, üretici firma, toptancı, yaptırma, yelek, kolej mont, nakışlı