Baskı Nakış Firması

Profesyonel Tekstil Baskı Ve Nakış Hizmetleri

Emprime Baskı (serigrafi), DTG baskı ( Direct To Garment ) ve Nakış İşleme yapan firmamız, her iş için doğru uygulamayı seçerek gece gündüz özenle çalışmaktadır. Her uygulamanın konu olan yüzeye göre uygulama tekniklerinin farklı incelikleri bulunmaktadır. Bu inceliklere özen göstermek, kaliteli malzeme kullanmak ve elbette ki tecrübeli personel başarının sırrıdır.

Emprime Baskı ( Serigrafi )

emprime-baski-serigrafi-screen-print-nefes-alan-imalatci-baskici-ucuz-kaliteli

Emprime / serigrafi, Flok, Kabaran Boya, Varak, Sim, CMYK foto, su / plastik bazlı, pigment, aşındırma (ronjan), kabartma, pistole püskürtme


Detaylı bilgi için tıklayın


DTG ( Direct To Garment )

dtg-dijital-baski-direct-to-garment-imalat-uretici-brother-dupont-makinasi-organik

Sertifikalı ekolojik boyalarla direkt olarak kumaşa işleyen, nefes alan, organik baskı türüdür. Renk geçişlerini mükemmel uygulamaya olanak sağlar.


Detaylı bilgi için tıklayın


Nakış İşleme

nakis-tisort-isleme-3d-kabartmali-baskici-imalatci-uretici-firma

Nakış işleme pek çok kumaş yüzeye, dev sanayi makinalarının iğne vuruşları ve özel nakış ipleri ile ilmek ilmek uygulanan kaliteli bir tekstil dekorasyon yöntemidir.


Detaylı bilgi için tıklayınBaskı mı Nakış mı Tercih Etmelisiniz ?

Örnek Uygulamalar

Cevap vermesi uzmanlık isteyen bu soruya cevap verebilmek için gözden geçirilmesi gereken faktörler; adet, grafik, grafikteki renk sayısı, uygulanacağı kumaşın cinsi ve rengi dir. Bu bilgilerden biri dahi eksik olur ise doğru bir karar verilemez, bu sebeple uzmanlarımızdan tavsiye isterken mutlaka bu sorulara yanıtlarınızı ve grafiğinizi gönderiniz. ‘Aşağı yukarı’ maliyet almanızın hiç bir faydası olmayacaktır çünkü ufak bir değişiklik, maliyete aşağı ya da yukarı büyük bir etki edebilir.

Sadece basit bir kural olarak; emprime ve nakış yöntemleri aynı desenin 50 den aşağı adette uygulanacağı durumlarda maliyet efektif olmayacağından tercih edilmez.

Grafiğin fotografik olduğu (ve 1000 adet altı olduğu) ya da her desenden 100 adet altında tekrar edileceği ya da acele imalat ihtiyacı olduğu zamanlarda ya da az adetli fakat çok renkli işlerin yoğun koleksiyonlarda ya da DTG ‘nin eşsiz tuşesinin ve organik yapsının kullanılmak istediği zamanlarda DTG Dijital direct to garment baskı metodu tercih edebilir. Geri kalan zamanlarda bu yöntem yüksek maliyeti sebebiyle tercih edilmez.

Transfer baskı, sublimasyon baskı vb. duymuş olabileceğiniz tüm diğer metodlar mağaza / perakende kalitesine uygun olmayan, solan, sağlıksız, dokunuş hissi kötü, bir yıkamada çıkan vb. kötü sonuçlar elde edilen baskı yöntemleridir, aksini söyleyen firmalar dürüst değildir. Bu yöntemler promosyon ve polyester vb. materyalden üretilmiş ürünlerde kullanılabilir, doğru zamanlarda biz de kullanırız ancak pamuklu ürünlerde düzgün kalite sadece emprime, nakış ve dijital tekstil baskı yöntemleriyle elde edilir.

Emprime ( Serigrafi ) Flok, varak, sim vb uygulamalar dahil

100 üzeri adetlerde ekonomiktir

Renkler canlı ve uzun ömürlüdür

Varak, flok, sim vb özel uygulamalara imkan

Yüksek adetler hızlı biter

Pek çok yüzeye uygulanabilir

Baskının boyutu maliyete yüksek etki etmez

Basılacak yüzey maliyete yüksek etki etmez

Başlangıç maliyeti vardır ( kalıp )

Fotografik baskı pahalıdır

Renk başı maliyet artar

Parça kumaş harici uygulamada kalite düşer maliyet artar

Düz Yüzeylere Baskı Yapılır, Her Yere Uygulanamaz

Nakış İşleme Kabartma 3D, Aplikeli vb. dahil

100 üzeri adetlerde ekonomiktir

Renkler canlı ve uzun ömürlüdür

Tuşesi yumuşaktır, iyi hissettirir

Yüksek adetler hızlı biter

Pek çok yüzeye uygulanabilir

Desen boyutu maliyete etki eder

Uygulanacak yüzey maliyete yüksek etki etmez

Başlangıç maliyeti vardır ( kalıp )

Fotografik uygulama yapılamaz, 9 renk kullanılabilir

Renk başı maliyet kaydadeğer artmaz

Parça kumaş harici uygulamada kalite düşer maliyet artar

Düz Yüzeylere Baskı Yapılır, Her Yere Uygulanamaz

Fason İmalat Talebi oluşturmak ve bize danışmak için;

İhtiyacınızı net ve detaylı bir şekilde tarif ediniz.

Adet, renk, baskı / nakış grafikleri, beden dağılımı, varsa teslimat için gün / maliyet kısıtlaması vb imalatı etkileyebilecek tüm detayları ilettiğinizden emin olun, böylece size isabetli bir maliyet bilgisi verebiliriz.

Bayan Toptan Ucuz Moda Tshirt Tişörtçüler Sweatshirtçiler Süprem Penye İnterlok Likralı Toptan kapsonlu uretim üretim Fermuarli Polar siparis tisort Toptan imalat Kapsonlu  satis, İstanbul, ankara, izmir, İki iplik V Yaka Penye Fit Beden Su Bazlı Satış Bayan Pike Likralı Pigment Baskılı Cepli  – Polar kapşonlu  ısmarlama Üç İplik  Baskılı Çocuk Sweatshir Kapşonlu Sweatshirt Logo  İki İplik Tişört Galeri Arma Nakışlı Erkek  Arma Kısa Kollu Bay  Pamuklu Hakim Yaka T-shirt Nakışlı Sweatshirt Çocuk Promosyon Dar Beden Fermuarlı, Tişört T-shirt Erkek Tişört Süprem- Polo Yaka İnterlok Polyester kumaştan İmalat Polar V Yaka T-shirt Uzun Kollu Tişört Yaptırma Üretim Bisiklet Yaka Çocuk Kısa kollu Sipariş Satış Bebe, erkek kadın