Kurumsal Satış ve Hizmetler

Kurumsal Satış ve Hizmetlerimiz

Tişört, kapşonlu, uzun kollu gibi sık tercih edilen tekstil ürünlerinin tedariği konusunda GüleGüleGiy olarak, toptan satış, toplu sipariş iskontoları, imalat, promosyon ürünleri, bayii, franchise gibi çeşitli çözümler sunmaktayız. Bu çözümlerimiz arasından sizin için en uygun olanı seçerek detaylarını inceleyebilir, ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İmalat ağımız sayesinde hem ucuz / ekonomik ürünler, hem de yüksek kaliteli ürünler sağlayabilmekteyiz.

Toplu Sipariş

Kurumunuz ya da bir topluluk için vermek istediğiniz, bir tasarım için 25 adet ve üzeri siparişlerinizde toplu sipariş iskontolarından faydalanabilirsiniz.

Promosyon Ürünleri

Promosyonel tekstil ürünlerini ihtiyacınızı karşılamak üzere hızlıca hazırlamaktayız. İsterseniz ucuz ürünler, isterseniz kaliteli prestij ürünleri sağlayabiliriz.

Düzenli Tedarik

Stoğa yatırım yapmanıza gerek yok. Siz sipariş aldıkça biz ürünlerinizi bir günde hazırlayıp size kargoluyoruz. ( drop shipping )


İmalat - Üretim

Üretici, imalatçı firma olarak talebiniz doğrultusunda fason imalat hizmetlerimizle, size özel ürünleri sıfırdan başlayıp satışa hazır halde teslim edebiliriz.

Toptan Satış

GüleGüleGiy ürünlerinin satışını gerçekleştirmek üzere toptan satış fiyatlarından temin edebilirsiniz (min adet 50’dir). Seri ürün alma zorunluluğu yoktur.

Bayii - Franchise

GüleGüleGiy ürünlerini satarak bayiimiz olabilir ya da franchising imkanlarımızla kendi markanızı oluşturabilirsiniz. Know-how bizden, uygulama sizden !