Promosyon Tekstil

Ucuz promosyon ürünleri ya da kaliteli promosyon tekstil ürünlerini, tam da ihtiyacınıza göre hazırlayarak size teslim ediyoruz. 48 saatte teslim hızlı üretim ya da daha ekonomik 10-15 gün içinde teslimatlı üretim opsiyonlarımız, çeşitli kumaş kaliteleriyle sunabildiğimiz maliyet alternatifleri, yine ekonomik etkisi büyük olan baskı çeşidi alternatifleri, size özel istediğiniz renk tişörtlerle imalat imkanlarımız ve çeşitli avantajlarımızla, tek durak çözüm ortağınızız.

Ucuz Promosyon

Ucuz promosyon tekstil ürünleri, gerek tişört, gerek sweatshirt pek çok firmanın ihtiyacı. Hediyelik, promosyonel ya da firma çalışanları için giyim ürünleri sayısız sektörde kullanılıyor. Kendi imalat parkurumuzda, en uygun maliyetlerle tam ihtiyacınıza yönelik promosyon ürülerini üretebiliriz. En uygun kumaş, dikim ve baskı seçenekleriyle rekabetçi maliyetler sağlayıp, güvenceli hizmet verebilir ya da ekonomik olma unsurunu kaybetmeden, biraz daha kaliteli ürünlere yönelerek marka prestijinizi daha olumlu etkileyecek ürünler üretebiliriz.

Tişört, Bez Çanta vb...

Tişört, kapşonlu, uzun kollu, bez çanta vb. kaliteli ve ucuz promosyon tekstil ürünlerinin imalatçısı, üreticisiyiz. Dikimden, baskıya, ütülemeye, paketlemeye kadar kendi ve yakın çözüm ortağı tesislerimizde tamamlamakta, müşterilerimize ürünlerini zamanında, eksiksiz, tam olarak anlaşıldığı şekilde teslim etmekteyiz. Çeşitli üretim metodlarımız sayesinde, adede, baskı detayına ve benzeri unsurlara bağlı en uygun opsiyonu sunabilmekteyiz. Pek çok firmanın yaptığı gibi biz de hangisi varsa en iyisi odur demiyoruz, sizin için hangisi en iyi olacaksa bizde vardır diyoruz.


Maliyet Bilgisi İçin Bize Ulaşın

Promosyon tekstil ürünleri en az 100 adet üretilmekte ve ekonomik fiyatlandırma için 10-15 günde teslim edilmektedir. Daha az adet ve 1-2 günde teslimat opsiyonumuz bulunmakla beraber, üretim parkurunun değişkenliği maliyeti etkilemekte, genellikle promosyon ürünler için tercih edilmemektedir. Lütfen bize talep ettiğiniz ürünlerle ilgili renk, beden, adet, baskı boyutu / yeri vb. sizin için önem teşkil eden tüm detayları iletiniz, size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Ucuz promosyon tişört, sweatshirt, kaliteli tekstil promosyon ürünleri, baskılı tshirt, beyaz, siyah, kırmızı, mavi, sarı, yeşil, mor, pembe, erkek, kadın, bay, bayan, uzun kollu, siyasi parti, okul, kurumlara özel, ekonomik, imalatçı, üretici