Bayi – Franchise

Franchise ve Bayilik Fırsatları

Bayilik

GüleGüleGiy.com bayii olarak ürünlerimizi mağazanızda ya da dilediğiniz platformlarda satabilirsiniz. Herhangi bir aylık alım alt kotası olmamakla beraber, her tasarımdan minimum 6 adet ve her siparişte minimum 36 adet ürün sipariş etmeniz gerekmektedir. Ürün renk ve bedenleri karışık olabilir, seri ya da renk dayatmamız yoktur, kırık ürün alma imkanınız vardır. İlk siparişinizin 144 adet olması gerekmektedir, sonraki siparişlerinizi minimum 36 adet olmak üzere dilediğiniz zaman verebilirsiniz. Termin süresi, yoğunluğa bağlı olarak en fazla 10 gündür. Bayiilik sistemimizde çeşitli avantajlara sahip olurken, görerek almak isteyen müşterilerimizi yönlendirdiğimiz resmi temsilcimiz oluyorsunuz.

Franchising

GüleGüleGiy adı altında, tecrübemiz ve sürekli desteğimizden faydalanarak fiziki mağaza açmak isteyen müşterilerimiz içindir. Başlangıç sermayesi minimum $20.000 dır. Bu çalışma biçiminde mağazanızın işletmesinden tek başınıza sorumlu olsanız da, adımız ile hareket ettiğiniz için başarınız için sizinle sürekli birlikte çalışıyor ve sizi hatalardan uzak tutuyoruz. GüleGüleGiy bünyesinde bir işletme olduğunuzdan, tanıtımlarımızda etkin olarak işletmenize yer veriyor ve başarınıza katkıda bulunuyoruz.

Kendi Markanız

GüleGüleGiy’den bağımsız, tamamen kendi markanızı oluşturmanızı sağlayan hizmetleri sunuyoruz. Başlangıç sermayesi minimum $20.000 dır. Siz sadece hedef kitle ve mağaza konseptinizi belirlemek, tasarımlarınızı oluşturmak, mağazanızın pazarlamasını yapmak ve müşteri ilişkilerini yönetmekten sorumlu oluyorsunuz. Geri kalan site kurulumu, ürün imalat ve tedariği, kargolama, stok yönetimi, muhasebe işlemleri, ödeme altyapısı, lojistik, yasal süreçler vb. tüm işlemleri sizin yerinizi biz yürütüyoruz. Kurulum aşamasındaki giriş maliyetiniz haricinde herhangi bir yıllık aidat vb. ücret ödemiyor, sadece ürün tedariğinizin maliyetlerini ödüyorsunuz. Anlaşmamızın detaylarına bağlı sıklıkta, size aktif olarak destek oluyor, başarınıza katkı sağlıyoruz. Benzer bir marka / proje için yapmanız gereken nakit ve vakit yatırımın 5 te biriyle, çok daha az risk alarak, sorunsuz tereddütsüz, hedeflerinize odaklanma imkanı sağlıyoruz.