Promosyon

  • En Ucuz Promosyon
  • En Kaliteli Prestij
Ürünlerini de Biz Üretiyoruz !

İmalatçı olarak ihtiyacınızı direkt size tedarik istiyoruz. En ucuz promosyon tişörtünü de, en kaliteli prestij ürünlerinin de üreticisiyiz. Kendi tesislerimizde kumaş üretiminden, dikime, baskıya, paketlemeye kadar tüm aşamaları tamamlıyoruz. O Yaka, V Yaka, Polo Yaka vb. tişört, iki iplik üç iplik sweatshirt, kapüşonlu, polar, yelek, ham bez çanta, şapka vb. tekstil promosyon ürünleri imalatçısıyız.

En İyi Fiyat Garantisi !

Fiyat, ürün kalitesiyle eşleştiğinde bir anlam ifade eder. İster ucuz, ister kaliteli ürün isteyin, her zaman en iyi fiyatı vereceğimizin garantisini veriyoruz. Sorumlu arkadaşlarımıza açık şekilde isteklerinizi belirtin, teknik olarak mümkün olan en uygun çözüme birlikte karar verelim. Bir tişört 1 dolara da mal olabiliyor, 10 dolara da, dolayısıyla fiyat alırken mutlaka teknik detayları anladığınıza ya da ihtiyacınızı tam olarak aktardığınıza emin olun.

Örnek Fiyatlar

Mix Kumaş 125gr , S-M-L-XL, slim fit.  Beyaz renk tişört, istediğiniz renk baskı

1.000 adette $1.6 .

Teslim süresi 20 gündür.

Renkli tişört, tek renk baskı 1000 adette $1.8 TL dir.

210 Gr Mix Pike ( Lacoste ) kumaş, polo yaka tişört, çift düğme, s-m-l-xl, slim fit, manşetsiz.

Sol göğüs logolu

1000 adette fiyatı $5

100%Pamuk, 140 gram ham bez kumaş çanta, kulplu, istenilen ebatlarda üretim, Dijital Transfer Baskılı (renk sınırsız)

1000 adette $1

Promosyon Ürünlerinizi GüleGüleGiy ' e yaptırmak için;

İhtiyacınız olan ürün detaylarını ve adetleri bize iletin

Tüm tekstil promosyon ürünleri ihtiyaçlarınızın imalatı için bize ihtiyacınız olan ürünleri, adetleri, ne zamana ihtiyacınızın olduğunu vb tüm taleplerinizi iletin, size ayrıntılı geri dönüş yapalım.

Kumaşta Renk ve Kalite

Kumaş kalitesi ve renk seçeneklerimizde sınır tanımıyoruz. Yüksek adetli siparişleriniz ihtiyaca uygun her türlü kumaşı üretiyor, az adetli siparişleriniz için ise geniş yelpazedeki hazır stoğumuzu kullanıyoruz.

Baskı / Nakış

Her iş için en iyi çözüm farklıdır. Emprime baskı, DTG baskı, Dijital Transfer Baskı, Nakış, Aplike gibi en çok tercih edilen tüm uygulamaları yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun en iyi yöntemi seçerek kullanıyoruz.

İhtiyaca Uygun Model

Tecrübeli ustalarımız ve emektarlarımız sayesinde sayısız modeli sorunsuz olarak üretebilmekteyiz. O, U, V, Polo yaka vb. tişört modelleri, iki iplik üç iplik sweatshirt, kapüşonlu (hoodie) modelleri, yelekler vb. yaz kış sezona uygun modellerimiz mevcut.


Maliyet Bilgisi İçin Bize Ulaşın

Promosyon tekstil ürünleri en az 100 adet üretilmekte ve ekonomik fiyatlandırma için ortalama 15 günde teslim edilmektedir. Üretim parkurumuz sektördeki tüm ihtiyaçları karşılayacak kapasitedir. Lütfen bize talep ettiğiniz ürünlerle ilgili model, renk, beden, adet, baskı boyutu / yeri vb. sizin için önem teşkil eden tüm detayları iletiniz, size en kısa sürede en iyi çözüm ile geri dönüş sağlayacağız.Ucuz promosyon tişört, sweatshirt, kaliteli tekstil promosyon ürünleri, baskılı tshirt, beyaz, siyah, kırmızı, mavi, sarı, yeşil, mor, pembe, erkek, kadın, bay, bayan, uzun kollu, siyasi parti, okul, kurumlara özel, ekonomik, imalatçı, üretici