Kartela

Hazır Kumaş Renk Kartelalarımız

Bu sayfadaki kartelalar sadece sık sipariş alan ürünlerimizle ilintili kumaş renklerini göstermekte olup, imalat yelpazemizi sınırlandırmamaktadır.

Kartelalarımızdaki renkler sürekli olarak stoklarımızdadır. Özel renkler belirli minimum adetler ve ek bekleme süresinin uygun olduğu koşullarda talebinize göre üretilir. Kartelalarımızdaki renkler ile güncel stok arasında %3 ‘e kadar ton farkı olabilir. Özel renkler kısa süre süreli stokta olmayabilir.

İmalatımız buradaki kumaş tipleriyle sınırlı değildir, farklı karakteristik özelliklerde ve tipte imalatımız, örme grubunda talep doğrultusunda mevcuttur, sorabilirsiniz.

Konfeksiyon imalatımız ise yine burada listelenen kumaşlarla sınırlı olmayıp, ihtiyaçlarınıza uygun kumaşların piyasadan teminini sağlayarak atölyemize sevki de mümkündür.

Karma Üstün Kalite / Süprem, 2 ip, 3 ip

kumas-renk-kartela-ggg-suprem-2ip-3ip

Bu karteladaki renklerin mevcut olduğu kumaş tipleri;

Üstün Kalite Penye Süprem 165 gram 30/1 %100 pamuk,

Üstün Kalite 2 iplik Penye 290 gram 67/33 pamuk/polyester, şardonlu ve şardonsuz

Üstün Kalite 3 iplik Penye 330 gram 67/33 pamuk/polyester, şardonlu ve şardonsuz

Üstün Kalite Pike ( Lacoste, Polo Yakalı )

kumas-renk-kartela-ggg-pike-ustun

Bu kartedaki renklerin mevcut olduğu kumaş tipi;

Üstün Kalite Pike (lacoste) Penye 210 gram 30/1 %100 pamuk

Üstün Kalite Alternatif ( Pike, Süprem, 3 ip)

Bu kartelalardaki renkler, üstün kalite kumaş stoklarımıza alternatif olup, sadece birincil stoğumuzun ihtiyaç karşılamaması ( stok eksikliği ya da renk ton bulunamaması) durumunda başvurulmalıdır.

Süprem 1.Kalite ve Standart Kalite

kumas-renk-kartela-ggg-suprem-standart-1kalite

Bu karteladaki renklerin mevcut olduğu kumaş tipleri;

1. Kalite Penye Süprem 160 gram 30/1 %100 pamuk,

Standart Kalite Openend Süprem 160 gram 30/1 %100 pamuk

Pike ( Lacoste, Polo Yakalı ) 1.Kalite ve Standart Kalite

kumas-renk-kartela-ggg-pike-standart-1kalite

Bu kartedaki renklerin mevcut olduğu kumaş tipi;

1. Kalite Pike (lacoste) Penye 200 gram 30/1 %100 pamuk,

Standart Kalite Pike (lacoste) Openend 200 gram 30/1 %100 pamuk

2 ip ve 3 ip / 1. Kalite ve Standart Kalite

kumas-renk-kartela-ggg-1kalite-2ip-3ip

Bu karteladaki renklerin mevcut olduğu kumaş tipleri;

1. Kalite 2 iplik ve 3iplik, Penye 280 ve 320 gram, 65/35 pamuk/polyester, şardonlu ve şardonsuz

Standart Kalite 2 iplik ve 3iplik, Openend 280 ve 320 gram, 65/35 pamuk/polyester, şardonlu ve şardonsuz

1.Kalite Traşlı Polar

kumas-renk-kartela-ggg-trasli-polar

265 gram, %100 Kesik Elyaf

1. Kalite Gabardin

20×20, 16×12 ve 7×7 olmak üzere gabardin çeşitlerimizde geniş renk yelpazesi (Şapka, çanta vb. ürünlerin imalatında tercih edilir)

Türlü Kumaşlar

mikro-polyester-kumaş-kartela

Likralı, mikro polyester, alpaka, poplin, şile bezi, interlok, 20/1, 40/1, kompakt, fileli, dalgıç vb pek çok kumaş türüyle imalatımız bulunmaktadır. Listeli değilse sorabilirsiniz.

İmalatçı Firma olarak konfeksiyon atölyemizde yukarıdaki örneğini verdiğimiz kumaş ve türevleriyle A’dan Z’ye fason üretim yapmaktayız. Websitemizde göremediğiniz fakat ürün gruplarımıza yakın ürünler için de toptan imalat için danışabilirsiniz, çalıştığımız / çalışabileceğimiz tüm ürün tiplerini sayfa kirliliği önlemek için listelemedik.

Fason İmalat Talebi oluşturmak ve bize danışmak için;

İhtiyacınızı net ve detaylı bir şekilde tarif ediniz.

Adet, renk, baskı / nakış grafikleri, beden dağılımı, varsa teslimat için gün / maliyet kısıtlaması vb imalatı etkileyebilecek tüm detayları ilettiğinizden emin olun, böylece size isabetli bir maliyet bilgisi verebiliriz.

Gerçek İmalatçı

Aracı, Al-Satçı, Komisyoncu değil, gerçek imalatçıyız. Ürünlerimizi kendimize ait atöylelerimizde üretiyor, her aşamayı kontrol ediyor, direkt olarak müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kalite Kontrol

En ucuz ürünü de en kaliteli ürünü de üretebilecek kapasiteye sahip tesislerimiz ve tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyacını belirleyerek anlaşılan kaliteyi eksiksiz teslim etmekteyiz.

Dürüst Fiyat

Fiyatlandırma politikalarımız şeffaftır, müşteriye göre değil işe göre fiyat veriyoruz. Sizden maksimum kar edebileceğimiz işi değil, size maksimum fayda sağlayabileceğimiz işleri öneriyor, uyguluyoruz.


Neden GüleGüleGiy 'le çalışmalısınız ?

Ürünlerimiz rakiplerimizin ‘1.kalite’ olarak adlandırdığından daha üst kalitedir. Maliyette tasarruf talep edilmediği sürece ‘üstün kalite’ ürünler çıkarır, makul fiyat ile sunarız. Çekme, solma, tüylenme vb. yıpranma sonucu oluşan negatif etkileri tamamen ortadan kaldırıyor, mümkün değilse en alt seviyeye indiriyoruz.

Ürünlerin eksiksiz ve zamanında müşterilerimize ulaştırılması konusunda oldukça hassas davranıyor, terminlerimizi her zaman planlamayla veriyor, talep edilen sürede talep edilen işin tamamlanması teknik olarak mümkün değilse en baştan bildiriyoruz.

İmalatın tüm aşamaları kendi bünyemizdeki atölyelerimizde tamamlandığından, direkt olarak müşterilerimize en makul fiyatlarla ulaştırıyoruz.

Hem ürün özellikleri konusunda ihtiyacınıza yönelik doğru tercihleri yapabilmeniz için yanınızdayız, hem de aklınızdakileri gerçek ürün tasarımlarına döndürmeniz için yanınızdayız.

Firma olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, son teknolojileri ve yenilikleri takip ediyoruz. Bunları da tabii ki sizlere yansıtıyoruz, kimi zaman maliyet, kimi zaman kalite anlamında sürekli ilerlemeler kaydediyoruz.

Ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Siparişini verdiğiniz ürün mutlaka birlikte kararlaştırılan kalitede olacaktır. Süreçlerimizi müşterilerimizin nasıl en faydalı olabiliriz diye düşünerek işletiyoruz.

Ürünlerimiz OEKO-TEX standart 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlarımız Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilmektedir. Ürünlerimiz ve kullandığımız aksesuarlar ise kesinlikle kanserojen boya maddesi veya benzeri tehlikeli maddeler içermez.

Maliyet Talep Etmek İçin Tıklayın


tişört imalatçı, sweatshirt fason imalatçı, emprime baskı, DTG baskı, nakış işleme logolu tshirt, polo yaka, üretici firma, toptancı, yaptırma, yelek, kolej mont, nakışlı