İmalat – Üretim

İmalat - Üretim

Tişört, uzun kollu, kapşonlu gibi tekstil ürünleri imalatçısı / üreticisi olan GüleGüleGiy ekibi olarak, minimum 100 adet ve üzerindeki siparişleriniz için size özel imalat yapmamız mümkündür. Elbette talep ettiğiniz detaylara göre maliyetler değişmekte olup, ekibimiz ihtiyacınıza göre en uygun öneri yapacaktır. Emprime baskı, dijital baskı, istediğiniz renklerde ve özelliklerde kumaşlara, istediğiniz bedenlerde, ribanalı, biyeli, 0 – v – u yaka, çeşitli dikiş kalitelerinde, erkek – bay ya da kadın – bayan modelleri vb. geniş bir yelpazede üretim yapmaktayız.

Fason Üretim

Tekstil sektöründe hem güvenilir hem de makul maliyetler sunan bir firma bulmak oldukça zordur. İşiniz için doğru maliyetler, kalite ve zamanında teslim oldukça önemlidir ve bunların hepsini bir arada bulana kadar oldukça fazla üzülmüş olabileceğinizi düşünüyoruz. Ne mutlu ki artık bize ulaştınız ve fason üretim ihtiyaçlarınızda güvenebileceğiniz bir tedarikçiniz mevcut. Bir üretelim, siz satın, müşterileriniz güle güle giysin.

Tişört, Hoodie vb...

Ürün gamımızda baskısız baskılı tişört (tshirt, t-shirt), uzun kollu, kapşonlu, sweatshirt, bez çanta, büzgülü çanta, bebek giyimi, mutfak önlükleri gibi çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Eğer bizim üretmediğimiz bir ürün tipi istiyorsanız size yine yardımcı olmak, en azından güvenilir bir çözüm ortağımıza yönlendirmek isteriz. Bu sebeple bizimle ihtiyaçlarınızı paylaşmaktan çekinmeyiniz.


Üretim Maliyetlerini Öğrenmek İçin İletişime Geçiniz

İstediğiniz ürün tipi, bedenleri, renkleri, baskıları, dikiş detayları, adetleri vb. pek çok faktör üretim / imalat sürecini, dolayısıyla maliyetleri etkilemektedir. Sizden talep ettiğiniz tüm detayları bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Bir temsilcimiz var ise eksik bilgileri tamamlamak için, yok ise önerilerimiz ve birim başı maliyeti bilgilendirmek üzere size ulaşacaktır.

Baskısız baskılı tişört, imalat, üretici, tedarikçi, fason üretim, kapşonlu, uzun kollu, dijital baskı, emprime baskı, v yaka, sıfır yaka, u yaka, bisiklet yaka, siyah, beyaz, kırmızı, yeşil, mavi, mor, sarı, pembe, ihracat kalitesi, ithalat kalitesi, dikiş, dikim, atölye, su bazlı boya, %100 pamuk penye, sweatshirt, bay bayan giyim, erkek kadın model, ucuz, kaliteli, istanbul, yumuşak kumaş, likralı

baseball, hiphop şapka üreticisi