Düzenli Tedarik

Kredili Çalışma Sistemi Detaylarımızı İzleyin

Sisteme dahil olmak için 5.000 TL kredi bakiye yüklemeniz gerekir. Takiben siparişlerinizi istediğiniz sıklık ve adetlerde bize eposta yoluyla ulaştırabilirsiniz, yoğunluğa bağlı olarak 1-3 iş günü içinde istediğiniz adrese kargo çıkışı yapılır. Ürünlerde markasız etiketler bulunmaktadır. https://gulegulegiy.com/azadet sayfamızda bulunan ürünlerden, 50-100 adet sütununda bulunan fiyatlardan faydalanırsınız. Normalde bu fiyatlar tek seferde alım fiyatlarıdır ancak sürekli bu ticareti sürdürmek isteyenlere, siparişlerini tek tek işleyerek destek vermekteyiz.

Düzenli Tedarik

Düzenli Tedarik sistemimizde işletmeniz herhangi bir ürün stoğu yapmadan, GüleGüleGiy ürün gamından faydalanabilir. İstediğiniz renkte, bedende ve modeldeki ürünler, istediğiniz baskılarla ortalama 3 iş günü içinde tarafınıza veya direkt müşterinize kargolanır. İster günlük bir adet sipariş geçin, ister yüz adet. Tamamen işinizi kolaylaştırmak, işletme maliyetlerinizi azaltmak üzere kurulmuş bu sistem ile kendi projelerinizi rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz. Sistem girişinde 5.000 TL kredi bakiye yüklemeniz gerekmektedir, daha sonra her gün bir tane olmak üzere bile talep edebilirsiniz. Drop Shipping yöntem ile riskleri minimuma indirin.

Sınırsız Stok

GüleGüleGiy güvencesi ile, ürün gamımızdan tercih ettiğiniz ürünlerde renk, beden, model vb. stok sorunları hiç bir zaman yok. Makine bakımı, personel vb. giderleriniz yok. Ürünleriniz hazırlanarak her zaman 3 iş günü içinde size kargolanmış olacaktır. GüleGüleGiy ürün gamı haricinde ürünlerinizin tarafımızdan sizin için stoklanması, marka etiketli ürünlerinize baskı yapmamız, ürün paketlerine broşürlerinizi yerleştirmemiz vb. özel taleplerinizi karşılamamız mümkündür.

Önce Satın, Sonra Alın

İmalatçı / üretici firma ile Düzenli Tedarik sisteminde olmanızın sayısız avantajlarından biri, satmadığınız ürün için stok yapmamanızdır, hiç bir zaman elinizde ürün kalmamasıdır. Ürünlerinizi / tasarımlarınızı sunun, satışı gerçekleştirdikten sonra bize siparişinizi geçin. Türkiye genelinde 4-5 iş günü içinde ürün istediğiniz adrese ulaşacaktır. Bu şekilde risksiz bir satış politikası izleyebilirsiniz. Ayrıca hayata geçirmek istediğiniz projelerinizle ilgili bayii – franchise fırsatlarımızdan faydalanabilir ya da dijital medya / reklam ekibimizden özel hizmetler alabilirsiniz. Hedefimiz size sadece ürün tedarik etmek değil, projenizin başarısı için birlikte çalışabilmektedir.


Stoksuz, Kredili Çalışma Sistemini başlamak için bize ulaşın

Satış kanalınızı ve varsa sorularınızı toplu bir şekilde tarafımıza iletiniz. Bakiye yükleyerek sisteme dahil olmanız takibinde göndermeniz gereken sipariş ve baskı dosyası formatı tarafınıza iletilecektir.

Bazı projelerin özel ihtiyaçlarının olduğunu farkındayız, bu sebeple sabit teklifler haricinde ihtiyaçlarınızı dinliyor, gerekiyorsa size özel bir teklifle geliyoruz. Tek koşulumuz her bir anlaşmamızın minimum 5.000 TL başlangıç bakiyesi olmasıdır.

Baskılı tişört, beyaz tshirt, siyah t-shirt, toptan toplu tedarik, imalatçı üretici firma, tekstil ürünleri, dijital baskı, emprime baskı, nefes alan baskı, su bazlı boya, sağlıklı baskı, %100 pamuk ürünler, kendin tasarla baskılı ucuz tişört, promosyonel