Toptan Satış

Toptan Satış

Tişört, uzun kollu, kapşonlu gibi özel tasarım ürünlerimizin toptan satışı mevcuttur. Minimum adet 50 gibi az bir rakkam olmakla beraber, seri ürün alma zorunluluğu yoktur. Yani eğer müşteri kitlenizin sadece Large ve X-large beden giyeceğini düşünüyorsanız, sadece bu bedenleri alabilirsiniz. Bir tasarımdan ister 1 adet ister 50 adet alabilirsiniz. Hiç bir kısıtlama olmaksızın, tam olarak ihtiyacınız olan tekstil ürünlerini toptan alabilirsiniz.

Max İndirim

Toptan satış, alım adeti arttıkça maliyetlerin düştüğü bir sistemdir. GüleGüleGiy olarak sunduğumuz Max İndirim avantajından faydalanmak için, dilediğiniz adette ürün için tek seferde ödeme geçebilir ancak bu ürünleri zamana bölerek alabilirsiniz. Yani 100 adet ürün alarak, birim başı 100 adet üzerinden fiyatlandırma yerine, tek seferde 500 adet ürün ödemesi yapabilir, buna göre fiyatlandırma alabilir ve takibinde ürünlere ihtiyacınız oldukça, tam ihtiyacınıza göre 100 adetlik 5 parça halinde alabilirsiniz.

Hızlı Tedarik

Kapşonlu, uzun kollu, tişört ya da diğer ürünlerimizden hangisini isterseniz isteyin, her zaman stoğumuz mevcuttur. Bizde stok yok, yok. Dolayısıyla hangi beden, hangi tasarım vb. fark etmeksizin, tüm toptan siparişlerinizi bir kaç saat ya da en fazla 2 gün içinde teslim alabilirsiniz. Ancak hız maliyeti beraberinde getirmektedir. Sunduğumuz bu eşsiz hız imkanının yanı sıra eğer 10-15 günlük bir süre bekleme imkanınız varsa ve siparişiniz her bir tasarım için en az 50 adedi buluyorsa, alternatif üretim metodlarımızla kaliteyi koruyup, maliyetleri düşürebiliriz.


Maliyet Öğrenmek İçin İletişime Geçin

Takribi olarak da olsa, sipariş adediniz, çeşitliliğiniz (ürün tipleri, beden ve tasarım adetleri), ne kadar süre içinde ihtiyacınız olduğu bilgilerini bizimle paylaşın, size özel en uygun opsiyonla geri dönüş yapalım. Lütfen hızın, kalitenin, adedin, çeşitliliğin birer maliyet unsuru olduğunu unutmayınız. İhtiyacınızı ne kadar gerçekçi bir şekilde hesaplarsanız, size özel üreteceğimiz çözüm o kadar faydalı olacaktır.

Toptan tişört, toptan sweatshirt, toptan kapşonlu, toptan uzun kollu, gülegülegiy toptan satış, ucuz, ekonomik, kaliteli, imalat, üretim, gençlere yönelik, bay, bayan, kadın, erkek, özel tasarım, yaratıcı