Toplu Sipariş

Toplu Sipariş

Tişört, uzun kollu sweatshirt, kapşonlu, ham bez çanta ya da herhangi bir ürünümüzden, kendi logonuz, sloganınız vb. kurum ya da topluluğunuzu sembolize eden size özel bir baskıyla, 25 adet ve üzeri sipariş vermek isterseniz, toplu sipariş iskontolarımızdan faydalanabilirsiniz. Sipariş adedinize / detayınıza ve güncel yoğunluğa bağlı olmakla berabar aynı gün içinde bile sipariş teslim etmemiz mümkündür !

Max Kalite

Maliyet düşürmek için aksini talep etmediğiniz sürece, ürünlerimiz gerek kumaş, gerek dikiş, gerek baskı kalitesi olsun en üst seviyededir. Sektörde makul maliyetlerlde bu kalitede ürünler alabilmeniz için oldukça yüksek adetlerde sipariş vermeniz gerekirken, GüleGülegiy sizlere 25 adet ve üzeri tüm siparişleriniz için mağaza kalitesinde, yıllarca sorunsuz bir şekilde giyebileceğiniz ürünler teslim etmektedir.

Esnek Maliyet

100 adet ve üzeri siparişleriniz için(tek bir baskı tasarımı) , hızlı teslimat istemiyor ve 10-15 günlük bir üretim sürecini bekleyebiliyorsanız, kaliteden ödün vermeden alternatif üretim metodlarımızla maliyetleri düşürmemiz mümkündür. 25-100 adet siparişleriniz için ise dilerseniz daha az yoğun boya ve bir alt seviye kumaş kullanarak (ki bunlar endüstri standartlarına göre hala yüksektir) maliyetleri biraz aşağıya çekmemiz mümkündür. Hedefimiz, bütçeniz dahilinde en uygun çözümü üretmek ve maksimum kaliteyi size ulaştırabilmektir.


Siparişinize Özel Ücretlendirme Almak İçin İletişime Geçin

Hazır ise baskı tasarımınızı, istediğiniz ürün tipi ve adedini, teslimat süresi ihtiyacınızı bizimle paylaşınız. Baskı tasarımınız hazır değilse dilediğiniz tasarımın detaylarını paylaşınız, profesyonel tasarım ekibimiz size özel tasarım hizmetini de sağlayabilmektedir.

Toptan baskılı tişört, toplu sipariş sweatshirt t-shirt, toptan alım kapşonlu, toptan uzun kollu, gülegülegiy toplu sipariş, ucuz, ekonomik, kaliteli, imalat, üretim, okullara özel, topluluk, kadın, erken, çcouk, özel tasarım, yaratıcı, baskılı tshirt, hızlı