Casual Giyim Tarzının Karakteristik Özellikleri

Casual Giyim Tarzının Karakteristik Özellikleri

Günlük giyim tarzının karakteristik özellikleri hakkında, cesur ve benzersiz renk tonları ve kombinasyonları,  tasarım detaylarına ilişkin biraz zahmetsiz detaylar ve çeşitli stilleri harmanlama gibi hususları işaret edebiliriz. Uzun lafın kısası, her kişi  rahat casual tarzını her gün için ideal vurgulu ve karizmatik görünüm  olması için gereken tüm rahat parçalar ile  yapılır. Bu tarzı hakkında ayrıca güzel bir ayrıntı ok para gerektirmez olduğu ve hatta eski kıyafetleri yenileyerek annene veya büyükanne giysilerini kullanmanıza olanak sağlar!
tarz-style-kombin-casual-giyim-kombinler

Casual tarz da kesinlikle dışlanan iş görünümü veya diğer resmi kıyafetler yoktur.Her şey açığız. Casual tarzı her kadın için uygundur. Bu tarzın bir örneği; ilginç bir üst, minimalist bir şort, yaratıcı çanta ve hafif bir eşarp olabilir.

Bu tarzı bizim favori denim parçalar olmadan hayal etmek neredeyse imkansız. Nedeni ise denim pratik ve rahat olmasıdır. Örneğin, kısa bir tunik ve maxi bir etek ile deri ceket… Tabii bu tarzda kesinlikle boncuklar,değerli taşlar, yada dağınık görünüm gibi ayrıntıları taşımamasıdır. Romantik parçaları hafif bir bluz ve skinny jean ile kombinler yapabilirsiniz.
Rahat casual bir görünüm için başka bir örnek, topuklar üzerinde şımarık sıkı oturan bir elbise veya düz bir ayakkabı seçenekleri ile  basit bir gri ceket kombinasyonu. Yoksa, kısa bir ceket ile bluz ve dar bir etek birleştirebilirsiniz, altına stiletto ya da sadece yüksek topuklu bir ayakkabı ile bir deri ceket giyebilirsiniz. Çok katlı ve karmaşık kıyafet topluluklarında ideal rahat bir kombinasyon oluşturmak çok daha kolaydır. Zarif ve günlük stil ayrıntılarını birleştirerek, iş kombini için kullanılabilecek bir tarzdır. Giorgio Armani iş güzelliğinin rahat ve büyük kolaylıklar eklemek için yollarını gösterilmiş, ve bu tarzın kurucusu olduğuna inanılmaktadır. Bu tarz diğer karakteristik özellikleri kollarında manşetli üstler ve tulum, küpe gibi tamamlayıcı çeşitli aksesuarları da kullanabilirsiniz. Ayrıca rahat kazaklar, gömlek üstünde kazaklar gibi cesur renkler seçerek kombinler yapabilirsiniz. 
Kendi stiliniz için mükemmel rahat tarzlardan biride oldukça popüler olan günlük sokak tarzı.Burada kesinlikle hiçbir sınırlama yoktur, sınırlayıcı hisler yerine kendini ifade yollarında serbest seçimler vardır. En önemli şey zahmetsiz güzel görünüm için rahat ve özgür kişiliğinizi ifade eden parçalarınızı birlikte harmanlamak.  

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir