Stoksuz Ticaret Hizmetimiz

Stoksuz Ticaret Hizmetimiz

Düzenli olarak baskılı ürün siparişi vermek isteyen, fakat tek tek veya azar adetlerde sipariş vermek için oluşturduğumuz Kredili Çalışma Sistemi sayesinde, herhangi bir stok tutmadan, iskontolu fiyatlar ile satış yapmanız mümkün. Bu sistem sermayesiz ticaret imkanı sunmaz, 100 adet ürünü peşin olarak iskontolu fiyattan satın alırsınız ve takibinde siparişlerinizi tek tek verip, istediğiniz renk/beden/tipteki ürüne istediğiniz baskıyı yaptırarak, direkt olarak müşterilerinize kargolatabilirsiniz.

Detayları videomuzda izleyebilirsiniz.

Sisteme dahil olmak için 5.000 TL bakiye yüklemeniz gerekir. https://gulegulegiy.com/azadet sayfamızda bulunan ürünlerden, 50-100 adet sütununda bulunan fiyatlardan faydalanırsınız. Normalde bu fiyatlar tek seferde alım fiyatlarıdır ancak sürekli bu ticareti sürdürmek isteyenlere, siparişlerini tek tek işleyerek destek vermekteyiz. Siparişleriniz eposta yoluyla alınır, 3 iş gününde dilediğiniz şekilde kargolanır. Gönderimi yapılan ürünlerde markasız etiketler bulunmaktadır.

Başlamak için bize eposta yoluyla, satış kanalınızı iletmeniz yeterlidir. Sipariş işleme sistemi, baskı dosyası bilgileri ve ödeme bilgileri tarafınıza iletilecektir. Bakiyeniz bitmeye yakın bakiyenizi yenilemeniz istenecektir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir