Numune Yaptırma

Numune Yaptırma

Toptan ürün yaptırmak isteyen müşterilerimizin kendi siparişinin numunesini istemesi son derece anlaşılır olsa da büyük bir kısmı bunun maliyetlerini duyduklarında vazgeçmektedir. Seri imalat çalışma prensipleri sebebiyle ilk ürünün üretilmesi oldukça maliyetlidir, daha sonraki ürünlerin adeti arttıkça maliyet azalmaktadır. GüleGüleGiy olarak müşterilerimize tek bir fiyat sunarak tüm imalat aşamalarını üstleniyoruz ancak bu bizim de başlangıç maliyetlerimiz olmadığı anlamına gelmiyor. Kendinize özel bir numune istediğinizde, talep edilen kumaşın temini, bir adet için kesimi, baskı/nakış kalıplarının çıkarılıp, boya renk çalışmalarının yapılıp tüm hazırlıkların bitirilmesi ve daha sonra tek olarak dikim hattına girmesini talep etmiş oluyorsunuz. Seri imalat sektörü ‘bant usülü’ ile çalıştığından, bu bir tişörtün oluşumunda en az 10 kişinin mesaisi bulunmaktadır. Dolayısıyla bu işlemler komplikasyonuna göre artar şekilde bir üründen çok daha fazla maliyetler çıkarmaktadır.

Bunun yerine daha önce yaptığımız işlerden örnekleri inceleyerek kalite tespiti yapmak ve uzmanlarımızla doğru bir planlama yapmak çoğu müşterimiz için daha verimli bir yöntem olmaktadır. Randevu ile ofisimizi ziyaret edebilir ya da tarafınıza sembolik ücretler karşılığında ihtiyacınıza yönelik, daha önceki işlerimizden numuneler gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Her şeye rağmen kendi siparişine özel numune yaptırmak, maliyetini karşılamak isteyen müşterilerimiz, bu sürecin imalata başlamadan önce 10-15 gün süreceğini bilmeleri gerekir. Bu doğrultuda maliyet almak için lütfen toptan talebinizi ve numune talebinizi gulegulegiy.com/fiyat sayfamızdan ulaştırınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir