Ticari Numune Paketi Programı

Ticari Numune Paketi Programı

Konusu : İmalatını yaptığımız tekstil ürünlerini müşterilerine sunmak/satmak isteyen ticari işletmelere yönelik ücret iadesi garantili kapsamlı numune programımızdır.

Çözdüğü Sorun : Elinizde hazırda numune olmadığında müşterileriniz sizin bu işi yaptığınızı bilemez, dile getirseniz de tecrübenize, işi yapmaya hazırlığınıza veya ürünlerinize güvenemez. Bu sebeple başka mal / hizmet sattığınız müşterilerinize tekstil ürünleri konusunda da tedarik sağladığınızı göstermeniz önem taşımaktadır.

Ayrıca müşterinize tek bir ürün gösterdiğinizde tatmin edici olmayabilir ve alternatifleri görmek, sunduğunuzun neden daha iyi bir seçenek olduğunu anlamak isteyebilir. Bununla kalmayıp sadece tişört almak isteyen bir müşteri, şapka yaptığınızı da gördüğünde bunu da yaptırmak isteyebilir. Dolayısı ile, müşteri / iş gelmeden önce numunelerinizle sunuma / satışa hazır olmanız gerekmektedir.

Amacı : Partnerlerimize müşterilerine sunabilecekleri çeşitli numuneleri ulaştırarak daha fazla satış yapmalarına olanak sağlamak, işbirliğimizi ilerletmektir. Aynı zamanda partnerlerimizin elinde daha fazla numune olması demek, sözlü olarak tarifi mümkün olmayan detay ve kalite bilgilerinin hem kendi aramızda hem de müşterilere daha sağlıklı aktarılabilmesi demektir.

İçeriği : Tişört, sweatshirt, hoodie, şapka, bez çanta vb. imalatını yaptığımız ürün gruplarından size özel bir paket hazırlanacaktır. Paket içeriğinde spesifik talepler almamız mümkün olmasa da her partnerimizin genel ihtiyacını dinlenerek ona özel, işine max. fayda sağlayabilecek nitelikte bir paket hazırlanacaktır. Bu ürünler kendi showroom’umuzda kullandığımız, kimisinde kısmi defo bulunabilen, kendi müşterilerimize tanıtım/sunum amaçlı kullandığımız ürünlerden sağlanacaktır ve paketiniz hazırlanırken gönderilen ürünler ile ilgili önemli detaylar yazılı olarak paketinize eklenecektir.

İşleyişi : Programın suistimalini önlemek ve işbirliğinde kararlı partnerlerimizi faydalandırabilmek için iade garantili bir depozito bedeli talep etmek zorundayız. Ticari numune paketi en az 10 parça ürün ve **** bedelli olarak hazırlanacaktır (güncel için danışınız). Daha sonrasında verdiğiniz her siparişte sipariş bedelinin %10 u size depozito bedelinin iadesi olarak iskonto edilecektir ki bu da en fazla iki siparişte bu bedelin size geri döndürülmesi demektir. Ürünler toptan bedelleri üzerinden pakete eklenecektir. Talep edilirse daha kapsamlı paket hazırlanacaktır.

Neden Katılmalısınız : Biz sizden alacağımız ilk siparişlerde kazancımızdan vazgeçerek uzun süren bir çözüm ortaklığı kurmakta kararlı olarak bu adımı atıyoruz. Size de işiniz için bu risksiz yatırımı yaparak, kolay satış yapabilmek ve yeni müşteriler kazanabilmek için gerekli bu küçük ama etkili adımı atmak kalıyor. Katılmak için bizi aramanız yeterli.

Uzun süreli bir işbirliği ve nice işleri birlikte başarıyla bitirebilmeyi hedefleyerek hazırladığımız bu programdan faydalanmanızı umar, iyi çalışmalar dileriz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir