Logolu Tişört Yaptırmak İçin Modeller (Personel, Promosyon)

Logolu Tişört Yaptırmak İçin Modeller (Personel, Promosyon)

Firmanız için logolu tişört yaptırmayı mı düşünüyorsunuz ? Hemen seçenekleri sunalım:

Öncelikle logolu tişört yaptırmak, hem promosyon amacına hizmet eder, hem de personelizin giymesiyle firma imajınızı güçlendirir. Klasik bir tasarım, her zaman her türlü etklinlikte kullanılabilir.

Logolu sweatshirt, hoodie, şapka vb. diğer opsiyonları da değerlendirebilirsiniz ancak logolu tshirt ler, maliyet efektif olmaları ve geniş kullanım alanları sebebiyle çoğunlukla ilk tercihtir.

Logonuzu veya sloganınızı paylaştığımız resimdeki gibi çeşitli yerlere konumlandırabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki her bir baskı bölgesi maliyete etki edecektir. Ayrıca bazı bölgelere baskı ürün dikilmeden önce yapılmak zorunda olduğundan eğer adetiniz az ise teknik zorluklar çıkabilir.

Uygun fiyatlı ucuz promosyon tişörtler ya da kaliteli, müşterilerinize hediye edebileceğiniz prestijli promosyon tshirt leri ya da personeliniz için dayanıklı tişörtler yaptırabilirsiniz.

Yapılacak baskı tekniği karar verdiğiniz model, baskı grafiği ve boyutu gibi değişkenlere göre değerlendirilerek sizin için en doğru olan yöntem önerilecektir. Baskı teknikleriyle ilgili genel bilgiyi https://gulegulegiy.com/baski sayfamızda bulabilirsiniz.

  • İşyeri personeli
  • Promosyon amaçlı müşterilere (ucuz ya da prestijli)
  • Kurumsal etkinlikler ve organizasyonlar
  • Spor aktiviteleri, kutlamalar ve özel günler
  • ve dahası için logolu tişörtlerinizi kullanabilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için otomatik fiyat bulucumuzu kullanabilirsiniz. Baskı ve nakış maliyetleri; gönderdiğiniz detaylar üzerinden uzmanlarımız tarafından değerlendirildikten sonra tarafınıza bildirilecektir.

Fiyat bulucuyu çalıştırmak için tıklayın

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir