Filmlerin İlham Veren Karakterleri

Filmlerin İlham Veren Karakterleri

Unutulmaz filmlerin unutulmaz ikonik karakterleri ve sahnelerinden ilham aldık. İşte giydikleri ve yaptıkları her şey ile trend görünen film karakterler;

Çizgi Roman Tadında: Harley Quinn

Suicede Squad, çizgi roman ve Hollywood kadar moda dünyasını da sallamaya hazırlanıyor. Özellikle Harley Quin karakterinin çılgın, kolej, punk t-shirt ve şortları bu yaz oldukça trend. Rose quartz ve neon mavi saçları ise herkesin beğenisini kazanıyor.

harley-quinn-filmlerden-ilham

Jay Gatsby

Jay Gatsby’nin 3 parça takım elbisesi o dönemin en klasik parçalarından. Günümüzde pek kullanılmayan ceket içi yelekleri dönemin en popülerleri arasında. Papyon, pantolon askısı, köstekli saat olmazsa olmazları arasında. Minimal, optik güneş gözlükleri ve centilmenliğin en büyük göstergesi şapkaları da unutmayalım.

jay-g-filmlerden-ilham

Kahvaltı Hazır: Holly Golightly

 Audrey Hepburn’ün hafızalara kazınan ikon filmi Breakfast at Tiffany’s moda dünyasının en büyük ilham kaynaklarından birisidir. Siyah elbiseleri, geniş şapkaları ve inci aksesuarlar ile Hepburn, sade şıklığın hiç unutulmayacak simgesi haline geliyor.

filmlerden-ilham

Madonna Farkı: Susan

Büyük saç tokaları, sallantılı küpeleri, kırmızı ruju, ışıltılı kombinleri ve Madonna farkı ile Susan, dönemin en ikonik film karakterlerinden bir tanesi oluyor. 80’lerin eğlenceli kombinleri, Madonna’nın muhteşem enerjisi ile birleşiyor!

susan-filmlerden-ilham

Size ilham veren karakterlerin t-shirt tasarımları için Gulegulegiy.com sitesini ziyaret edebilir ya da kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz!

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir