Kendini İfade etmenin 5 Havalı Yolu

Kendini İfade etmenin 5 Havalı Yolu

Kendi alanını kendin yarat diyen modacılar bu yılı yazılı t-shirtler ile taçlandırıyorlar. Sezonun rahatlığından yola çıkan t-shirt modelleri şimdi sadece trend olmamıza değil duruşumuzu ilan etmeye de destek oluyor. Sezonun en iddialı trendi baskılı t-shirtler ile havalı olmanın 5 yolu rahatlığını cesaret ile tamamlamaktan geçiyor!

 

Sanat mı Spor mu?

Bu iki kavramın çarpışması bu sezon podyumlara yansıdı! Bir yanda sanat eserlerinin üzerinde durulduğu defileler diğer yanda spor sahası tadında podyumlar! Modacılar hangisi olsun diye karar vermeye çalışırken sen kendi seçimini t-shirtün ile ilan et! Spor ve sanat temalı tişörtler ile tarafını seç!

tisort-3

Ona Mesajını Direk İlet

Sen ona mesajını nasıl iletiyorsun? Kendi işini kendi görenler için ilanı aşk eden bu tişörtler çok havalı! Baskılı t-shirtler ile ona hislerini anlat! İster sevgilin ister eşin istersen annen olsun sevdiğini söylemek için bir tişört yeterde artar!

tisort-2

Duruşunu Göster

Bu sezon trendleri şimdi içimizdeki her şeyi ortaya döküyor. Barışın gölgesinden doğanın sıcak yüzüne kadar sevdiğin ve korumak istediğin her şey için şimdi kombinlerini kullanabilirsiniz. En rahat pantolonun ile tamamlayacağın baskılı ve yazılı tişörtler bu sezon sokak modasında duruşunu göstermek için sana her imkanı sunmakta.

tisort-1

Motto’nu İlan Et!

İster eğlenceli istersen ironik ol. Hayatta seni ifade eden mottonu tişörtün ile herkese göster. Olaylara bakışınızı bazen bir karikatür bazen de bir cümle ile anlatabilirsiniz. Ancak bunu yapmanın bu sezon en havalı yolu baskılı tişörtler! En rahat pantolonunu giy, gözlüklerini tak ve t-shirtin ile kim olduğunu göstermenin keyfini çıkar.

tisort-4

Senin Tutkun Ne?

Herkesin bu hayatta bir tutkusu olmalı diyen modacılar bunu tişörtlerimize taşıyorlar. Kimimizin vazgeçmediği şehir, kimimizin çocukluk hayali, kimimizin vazgeçilmez bisikleti… Herkesin tutkusunu sonuna kadar yaşayacağı t-shirt modelleri özgür ve havalı bir stil için hazır!

 

Kendinden ilham alan ve seni ifade eden baskılı t-shirt modelleri en özel tasarımları ile Gulegulegiy.comda seni bekliyor. Önce ne anlatmak istediğini seç sonrada tişörtünü!

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir