Hangi Çantalar Nasıl Kullanılır ?

Hangi Çantalar Nasıl Kullanılır ?

Hem desen, hem renk! Moda haftası maratonu gösterdi ki bu baharda en kuvvetli aksesuarınız çantanız olacak. Farklı renkler ve desenlerin işbirliğini elinizde taşıyıp omzunuza asarak stilinize eğlence katabilirsiniz.

Seçenek bol: Fendi’nin canavarlı ‘monster bag’lerinden Gucci’nin grafitili, çiçekli ‘Dionysus’ modeline, sezonun birçok süperstarı var! Farklılık arayanlar, Kim Kardashian’ın önderliğinde yükselişe geçen Hermès Birkin’leri grafitiye bulama trendi halen revaçta!

canta-sikligi-1

NASIL KULLANACAKSINIZ?
Desenli çantalar, düz renkli paltolarla şık duruyor. Ama önemli olan boyu: Elde taşınan, orta boy, saplı, zincirli ya da clutch modellerini tercih edin. Sırt çantaları da bir alternatif. Ama ‘oversize’ yani çok büyük modellerden uzak durun, çünkü göz yorucu olabiliyor. Renk denince aklınıza ille de aşırı parlak, neon tonları gelmesin. Bu bahar pastel yeşil, mavi ve pembe oldukça revaçta. Ancak önemli nokta: Çantanız, giysilerinizle aynı değil, tezat renkte olsun.

canta-sikligi-2Moda haftalarında tarzlarıyla öne çıkmak isteyen blogger’lar ve stil ikonları, desenli çantaları farklı aksesuvarlarla zenginleştirmeyi tercih ediyor. Sadelikten hoşlanıyorsanız hiç zorlamadan düz renkli, desensiz, aksesuarsız trendi yakalayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir