Dijital Baskılı Organik Ham Bez Çantalar

Dijital Baskılı Organik Ham Bez Çantalar

Baskılı bez çantaya ihtiyacınız olduğunuzda ve hızlı üretim gerekiyora, dijital baskılı organik ham bez çantalar doğru seçim ! Doğal rengindeki boş bez çanta üzerine istediğiniz desen basılabilir. Acele baskılı bez çanta lazım olduğunda 1 gün içerisinde acil çanta üretimi yapabilmekteyiz. Renk ve kalıp sorunu olmayana dijital bez çantalar da, baskısı yapılmış tasarımlar yıkamaya dayanaklıdır.

Toptan bez çanta siparişi için tıklayınız; toptan ham bez çanta

Bir adet kendi tasarımınızın , grafiğinizin, fotoğrafınızın olduğu organik ham bez çanta mı istiyorsunuz ? Hiç sorun değil ! Hemen kendin tasarla sayfamızdan bir tane sipariş verebilirsiniz; kendin tasarla . (kendin tasarla hizmetlerimiz sonlanmıştır, toptan ham bez çanta siparişi alımlarımız devam etmektedir.)

Her tasarımdan 1 tane ve ya 10 tane bastırmak istiyorsanız bu baskı tipini tercih etmelisiniz. Dijital baskı ile çantalar üzerine fotoğraf baskısı bile yapılabilir. Bez çantalar üzerine yapılan dijital baskı 20-30 yıkama kadar dayanabilir, ki bu bir bez çantanın ömrünü fazlasıyla kapsıyor. Acil bir fuar veya organizasyon için baskı gerektiğinde 2 iş gününde baskınız yapılır ve teslim edilir. Kalıp parası yoktur, renk sınırı yoktur . Bütün renkler dijital baskı ile bez çanta üzerine basılabilir.

Yatay Ve Dikey Formlarda Yapılabilir, Standart Ölçü Tablomuz Aşağıdaki Gibidir

20 x 30 Cm Ebat
30 x 40 Cm Ebat
25 x 35 Cm Ebat
35 x 45 Cm Ebat

Doğa Ve Çevre Dostudur.
Ürünlerde Üst Kalite 45- 46 Tel Ham Bez Kumaş Kullanılmaktadır.
Körüklü Çantalarda Standart 6 – 8 Cm Körük Yer Almaktadır.
Ürün Tutma Sapları, Omuz Askılı Ve ya El Tutma Ebatlarında Olabilir.
İstenilen Özel Ebatlarda Üretim İmkanı ( min 300 adet)
Standart ürün bilgilerimiz yukarıdaki gibi olup, 56 Tel ürün taleplerinizde fiyatlara yansıması olur.
Emprime, Serigrafi, Dijital Ve Ofset Transfer Baskı İmkanı
2 Gün İçerisinde Baskılı Teslimat İmkanı

Siz de bugün kendinize bir özel tasarım organik ham bez çanta alın, farkınızı ortaya koyun ! 🙂

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • melis duman cevap

  Merhaba,

  35*45 cm ebat üzerine kendi tasarımlarımızı bastırmak isteriz. Baskılı ücret ne kadardır? Kargo dahil midir? 24 farklı tasarımımız var. En az kaçar adet kabul ediyorsunuz?

  03/01/2019 , 12:09
  • GüleGüleGiy cevap

   Merhaba, promosyon amaçlı kullanacak iseniz transfer baskı yeterli olacaktır fakat sanırım siz perakende satış için ürün istiyorsunuz, bu durumda DTG dijital, organik boyalar ile baskı yapmak doğru olacaktır. gulegulegiy.com/iletisim sayfamızdan telefon bilginizi iletebilirseniz arayıp bilgilendirelim.

   03/01/2019 , 12:30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir