Hep Mi Hep Trend Kamuflaj

Hep Mi Hep Trend Kamuflaj

trendceketler-jacket-kamuflaj-2

Kamuflaj desen modası biraz militer trend etkisinden , biraz vahşi doğanın içerisinde fark edilmeden daha özgür olacağını düşünen tasarımcıların aldığı ilhamdan kaynaklanıyor. Aslına bakarsanız kamuflaj modası, arsız denilebilecek kadar, görmezden gelmeye çalışsanız da, ısrarcı bir akım diyebiliriz. Zira uzun yıllardır, kamuflaj ceket, kamuflaj mont, kamuflaj pantolon derken oldukça aşina olduğumuz bir desen modası. Bu kadar aşina olmamıza rağmen kamuflaj deseni kullanmayı düşündüğümüzde, bizde ünlülerde ya da sosyal medyadan takip ettiğimiz bloggerların üzerinde durduğu gibi durmuyor, pek bir sırıtıyor gibi düşüncelere kapılıyoruz. Sanki onlarda, oldukça erkeksi bir görüntüsü ve imajı olan kamuflaj, daha feminen, daha cool duruyor.  İşte bu nedenle kamuflaj nasıl giyilir sorusunun cevaplarına bir bakmak gerek. Kamuflaj yada daha önce hiç kullanmadığınız bir desen veya renkle ilgili olarak tereddüte düştüğünüzde, aklınıza hemen aksesuarlar gelsin. Nasıl giyilir diye düşündüğünüz böylesi dikkat çekici desen ve renkleri kombinlemenin en risksiz yoludur diyebilirim. Ayrıca, kendinizde görmeye alışık olmadığınız bu tür desen ve renklere kendinizi alıştırmış olursunuz.

Genelde deri ceketler önde olsa da bu yıl sonbahar kış sezonunun en hit parçalarından biri olmaya aday kamuflaj desen ceketler söz konusu. Asker yeşillerinin cirit attığı ve militer tarza sahip parçaların bir adım öne çıktığı yeni sezonda kamuflaj desenin yeri ayrı. Moda severlerin hemen duruma el koyduğu bu mevzu, sokak modasında kendisini kamuflaj ceket trendi olarak gösterdi.
trendceketler-jacket-kamuflaj-5trendceketler-jacket-kamuflaj-3Punk ve Grunge tarzlarının yanı sıra 90’lar ve 70’ler akımlarıyla da rahatlıkla kaynaşan bu parça dolabınız için iyi bir yatırım olabilir.
Ne de olsa, moda dönüyor dolaşıyor aynı yere geliyo.
trendceketler-jacket-kamuflaj-4

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir