Carrie’nin Çılgın Tarzı

Carrie’nin Çılgın Tarzı

The Carrie Diaries, Sex And The City dizisinin ana karakteri Carrie Bradshaw’ın lise hayatını, ilk aşkını, ilk tecrübelerini en önemlisiyse Manhattan’la ve moda dünyasıyla tanışmasını anlatan bir dizi. Dizinin başrol oyuncusu Carrie yaptığı rol ve güzelliği kadar tarzıda bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide en dikkat çeken unsur kıyafetler. Sırf başrol oyuncumuz değil dizi başlı başına moda dolu .

HAYDİ BİRAZ GÖZ ATALIM

carrie-diares-moda-1

 

carrie-diares-moda-7

Carrie’nin kıyafetleri çok fazla renk desen içeriyor. Dizide düz bir kıyafetle görmemiz imkansız. Desenleri karıştırmak ve rüküş olmak herkesin korkusu kimse buna normalde cesaret edemez. Başkası giydiğinde çok kötü diyebileceğimiz kıyafetler Carrie tatlılığıyla üstünde çok iyi taşıyor . Carrie bu kıyafetleri, desenleri karmaşa yaratmadan güzel bir şekilde kullanıyor eğer bu tarzı seçmek istiyorsanız cesaretiniz varsa biraz tarzınızı katarak biraz Carrie’den örnek alarak kendinizi renklendirin .

Carrie tarzı kadar aksesuarlarını özellikle kendi tasarımı olan meşhur Carrie yazılı çantasını hiç eksik etmiyor.

carrie-diares-tarzi-1

Dizide tanıdığımız Carrie yani gerçek hayatta Anna Sophia Robb çekimlerde kabarık dalgalı saçı,  gerçek hayatta ise düz saçı tercih ediyor.

BU KOMBİNLEREDE GÖZ ATABİLİRSİN
carrie-diares-tarzi-7

carrie-diares-tarzi-6

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir