Şık ve Başarılı Selena

Şık ve Başarılı Selena

Selena Marie Gomez (22 Temmuz 1992/Grand Prairie-Teksas)

ABD’li oyuncu ve şarkıcı. En iyi bilinen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo (Alexis Margaritta Russo) karakteridir. Sonradan Selena, Another Cinderella Story, Waverly Büyücüleri: Film ve Prenses Koruma Programı gibi filmlerde de rol aldı. Ayrıca Ramona and Beezus adlı sinema filminde de rolünü devam ettirdi. Dünyanın en genç UNICEF iyi niyet elçisi unvanını aldı. 2012 yılında Spring Breakers adlı gençlik filminde James Franco gibi isimlerle oyunculuk yaptı. Getaway filminde Ethan Hawke ile başrolü paylaştı 2011 yılında The Scene’nle yayınladığı ”When The Sun Goes Down” adlı 3 albümünün ardından Nisan 2013’te 4. stüdyo ve ilk solo albümünün habercisi ”Come&Get It” şarkısını yayınlamıştır.  İlk tekli kadar olmasa da bu tekli de hit olmayı başarabilmiştir. Ayrıca Unicef’in ”En Genç İyi Niyet Elçisi” seçilmiştir.  Doğum gününden bir gün önce, 21 Temmuz 2013’te, ”Stars Dance” adını verdiği ilk solo albümünü yayınlamıştır. Albüm kısa süre içerisinde iTunes’ta ilk sıraya yerleşmiştir. Diğer hit albümü Kiss&Tell’deki en iyi parçalar Tell Me Something I Don’t Know ve Naturally’dir Son albümü ise REVİVAL’dır . Albüme ait tişört ceket vb. tasarımları yapılıyor ve satışa sunuluyor. Hastalığı yüzünden sadece kısa bir sürelik ara verdiğini açıklayan Selena’nın tarzına yakından bakalım .

selena-gmz-style-1selena-gmz-style-6

Selena Gomez’in moda konusunda oldukça başarılı olduğu herkes tarafından kabul edilen bir konu. Oldukça başarılı kombinler ve tercihlerde bulunan Selena Gomez’in sokak tarzı da dikkat çekici. Birbirinden farklı ve şık kombinlere imzasını atan Selena Gomez çok zevkli.

selena-gmz-style-3selena-gmz-style-5

Her sene düzenli olarak yapılan ödül gecelerinde bir çok ödüle aday gösterilen neredeyse adaylığı olan bütün ödülleri kazanan Selena’nın kırmızı halı şıklığına bakalım.

selena-gmz-style-3 selena-gmz-style-8
selena-gmz-style-10 selena-gmz-style-9

selena-gmz-style-11

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir