Basic Tişört Giyme Rehberi

Basic Tişört Giyme Rehberi

Kurtarıcı bir parça olan basic tişörtler ile şık, tarz, spor, salaş veya havalı olmak mümkün. Birkaç stil önerisi ile tüm görünüşünü bir anda değiştirebilirsin. Her kıyafette kullanılan beyaz joker parçalar özellikle gömleklerde, eteklerde, kotlarda ve basic tişörtlerde çok kolaylıkla diğer kıyafetler ile kombin yapılabiliyor. Üstelik tüm bunlara kolay kombin seçimleri eklendiği zaman asıl olan rahatlık doğuyor birden bire. İddialı ama bir o kadar salaş derken, salaş ama bir o kadar da şık ikilemini de geride kalmadan beliriveriyor. Özellikle mevsim geçişlerinin kurtarıcısı niteliğinde olan basic tişörtler yazdan sonbahara geçiş dönemlerinin yıldız parçalarından.

 

Detaylar daha önemliyse, düz renk bir pantolonun üzerine basic bir tişört giyip hem takılarınızı hem de ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Aksesuarlarınızda desteklediğiniz bu tarz basic tişörtlerinizle hem kolay hem de oldukça çok şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Hareketli veya renkli baskılı parçalar kullanacaksanız her zaman gözünüz kapalı bir basic tişört ile kombinleyebilirsiniz. Böylece en canlı parçayı abartmadan vurgulayabilirsiniz. Tabi bunu yaparken seçtiğiniz hareketli parçayı çok abartmamaya özen göstermelisiniz.

Rengi veya kumaşı ile iddialı bir parça giyip de abartılı durmasından çekiniyorsanız beyaz basic bir tişörtle stilinize biraz daha günlük ve sade bir dokunuş ile bulunabilirsiniz. Bu sayede genel görünüşü dengeleyebilir ve ağırlığını spora çekerek azaltabilirsiniz.

Soğuk havalarda lahana gibi giyinip çıktığınız zaman, temelde olması gereken şey tabiki basic bir tişört… Bizim favorimiz deri mont ile kombinlenmesi.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir