Trend Alarmı: Metalik Parçalar

Trend Alarmı: Metalik Parçalar

Metalik parçalar hem moda hem de makyaj dünyasının öne çıkan trendlerinden biri. Geçtiğimiz kış ve yaz sezonunda her yerde karşımıza çıkan metalik parçaları sonbaharda da sıkça göreceğimiz kesin. Bizim çok sevdiğimiz bu parçaları siz de stilinize dahil etmek istiyorsanız kombin önerilerimize göz atın!

 

Bu trendin yayılmasında en büyük paya sahip olan model metalik renklere sahip pilili etekler oldu. Midi boy bu etekler hem yaz hem de kış aylarında tercih edebileceğiniz, hem spor ayakkabılarla hem de topuklu kısa botlarla harika duracak parçalar. Sonbaharda bu etekleri ince kazaklar ve deri ceketlerinizle kombinleyerek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

 

Tek başına oldukça dikkat çekici bir parça olan metalik etekleri basic tişörtler ve spor ayakkabılar ile dengeleyebilirsiniz!

 

Tıpkı etekler gibi kazak ve bluzlarda da metalik renkler oldukça popüler. Bu parçalar oldukça gece kombinleriniz için harika modeller. Uzun şifon bir etek ya da kısa deri eteklerle kombinleyebilirsiniz. Metalik renklerde parçaları kombinlerken az aksesuar kullanarak abartılı bir görünümden uzaklaşmış olursunuz.

 

Gece kombinlerinizde büstiyerler ve deri ceketler ile mükemmel bir görünüm yaratabileceğiniz bir parça ise metalik şortlar. Diz üstü bir çizme ve kısa bluzlarla tamamlayarak gecenin yıldızı olabilirsiniz!

Siz de metalik parçalar ile kendi kombinlerinizi yaratmak için seçtiğimiz modellere göz atmayı unutmayın!

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir