Şapka Baskılı

Şapka Baskılı

Baskılı şapkalar hem promosyon amaçlı hem de perakende sektöründe oldukça ilgi görür. Promosyon için genellikle ucuz olması adına fazla detayı olmayan şapkaların ön yüzüne baskı yapılır (Beyaz şapkalar) gibi ya da adetler yüksek ise gabardin pamuk ya da polyester kumaşa komple baskı yapılarak şapka bu baskılı kumaşlarla dikilebilir ve özel tasarımlarda oluşturulabilir. Şapka baskısı yöntemi, kalite ihtiyacı, adet ve istenilen tasarıma göre dikkatlice seçilmelidir, bu konuda GüleGüleGiy tekstil uzmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Perakende amaçlı, satılan şapkalarda ise genellikle nakış tercih edilmektedir, aplikeli ve kabartmalı opsyionları da mevcuttur. GüleGüleGiy tüm bu ürünleri en efektif ve amacına hizmet edecek şekilde, gerekirse ucuz, gerekirse kaliteli şekilde üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Şapka imalatı konusunda detaylı bilgiyi şu sayfadan edinebilirsiniz; şapka imalatı

Hangi amaçla olursa olsun, baskılı ya da nakışlı veya özel şapka modellerinizi toptan ürettirmek istiyorsanız bize hemen ihtiyacınızı iletin, yardımcı olalım. Şapkalar minimum 100 adet üretilmektedir ancak maliyet efektif olmak için 500 adet almanız tavsiye edilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir