Tasarım Takas

GüleGüleGiy Tasarım Takas Programı

Birlikte büyüyelim, birlikte var olalım diye kendi tasarımlarının hayata geçmesinden memnun olacak tasarımcılara mükemmel bir teklifimiz var;

Tasarımlarınızı hayata profesyonel bir şekilde geçirmek için yüksek adetlerde üretim yaptırmanız gerekmektedir ancak Tasarım Takas Programı’mızla bu yükü biz üstlenebiliriz. Tasarımınızı markamızın üretimine uygun bulursak üretiyor, ilk 10 ürünü de size hediye ediyoruz.  İster giyin, ister hediye edin, ister satın… Ayrıca daha sonra bu tasarımdan stokta ise her zaman toptan fiyatına da alabilirsiniz.

Bu program ile hem marka ürün çeşidimizi arttırmayı , hem de sizlerin beslediği, sizlerle beslenen ürünleri taşımayı hedefliyoruz. Tasarım satışı işinin ticaretini yapmayı düşünmeyen ama kendi tasarımını canlandırmak, giymek isteyenler için hoş bir teklif olduğunu düşünüyoruz, umarız sizin de tasarımlarınızın hayata geçme imkanı olur.

İletişim sayfamızdan ya da direkt e-posta aracılığıyla gönderilerinizi yapabilirsiniz.

Tasarımlar nasıl olmalı ?

Sürreal, futurist, yazı içermeyen, modern, yaratıcı, genele hitap edebilecek tasarımlar favorimiz ancak kısıtlamamız değil. Grafiğinizin vektör olarak ve 5 rengi geçmeyecek şekilde olması, iyi kaliteyle hayata geçme olasılığını arttırır. Renkli tişörtleri seviyoruz, tişört rengi/şekliyle baskının bir şekilde oyun yaptığı grafiklerden hoşlanıyoruz ama şart değil. Yaratıcı baskı tasarımlarını hayata geçirmek daha kolay ama dikimle ilgili oyunlarınız olur, beğenilirse bunları da hayata geçirebiliriz. Grafiğini yakaya, kola vb taştığı, boydan boya degrade/gölge efektlerinin vb olduğu grafiklerin gerçek hayatta uygulunabilirliği pek bulunmuyor. Tasarım fikrinizin üretilebilir olup olmadığıyla ilglili kuşkunuz varsa danışabilirsiniz, elbette gönderdiğiniz grafikler üzerinden biz de sizi ayrıca bilgilendiririz.

Bütün bunlar haricinde Tasarım Takas Programı’ndan faydalanmak istiyor fakat nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız, yeni bir şeyler yapmak istiyor fakat yönünüzden emin değilseniz, biz de size beğendiğimiz tasarım örneklerini paylaşabilir, yaratıcı süreci birlikte ilerletebiliriz.

Baskı dosyası teknik detaylarını bu linkten inceleyebilirsiniz; baskı dosyası nasıl olmalı ?

Koşullar

Tasarımınızı göndererek, seçilip kullanılması halinde GüleGüleGiy ‘ e tüm haklarını devir etmiş sayılırsınız. Tarafınıza gönderilecek 10 ürün haricinde herhangi bir hak iddia edemezsiniz. Başka da bir koşulumuz yok, iki taraf da mutlu olsun yeter 🙂