Baskı Dosyası Formatı

Baskı İçin Gönderilecek Dosyaların Format Bilgileri

Lütfen kullanılacak baskı türüne göre ilgili yönergeleri izleyerek çalışmalarınızı gönderiniz. Sorularınızı mail adresimize iletebilirsiniz. Baskı için gönderilen dosyalarınızı MUTLAKA dikkatle kontrol ediniz. GüleGüleGiy herhangi bir karışıklık oluşmaması için gönderdiğiniz baskı dosyalarına müdahele etmeden işleme alır, bu sebeple kaynaklanacak herhangi bir hatadan dosyayı hazırlayan sorumludur. Talebiniz doğrultusunda GüleGüleGiy ekibi ücretli olarak grafik tasarım desteği verebilir.

Dijital Baskı ( DTG ) İçin;

  • Jumbo Baskılar için A2, diğer tüm Baskılar için A3 dosya boyutunda çalışınız.
  • Çalışmanız ortalı basılacak ise grafiğinizi ortalayınız, değil ise dosya içinde pozisyonlandırmasını ve boyutlandırmasını yapınız.
  • Baskı pozisyonlandırmanız tam ortada değil ise, MUTLAKA baskı dosyasıyla birlikte açıklayıcı döküman gönderiniz.
  • Çalışmalarınızı 300 dpi çözünürlük, CMYK renk modu, 8 bit ile, arkası TRANSPARAN olarak çalışınız.
  • TIFF dosyası olarak, LZW compress ile, Katmanları dahil etmeden, transparanlığı dahil ederek kayıt ediniz.

Emprime Baskı İçin;

  • Grafiğinizi VEKTÖR olarak göndermeniz gerekir. VEKTÖR gönderemiyorsanız, arkası transparan bırakılmış yüksek çözünürlüklü TIFF / PDF dosyası gönderebilirsiniz. (PNG kaliteli bir format değildir, kaçınılması önerilir) .
  • Grafiğinizi şu şekilde isimlendirin;  kumasrengi-model-enboyutucm-lokasyon . Örnek: beyaz-oyaka-en10cm-kalpüstü . Grafiğiniz baskı yapılacağı renklerde hazır olmalıdır.
  • Şart olmamakla beraber, karışıklığa imkan vermemek için grafiğinizin ürün üzerinde (mockup) örneğini de ayrıca gönderebilirsiniz.
  • Büyük boyutlu grafiklerinizi wetransfer.com aracılığıyla eposta adresimize gönderebilirsiniz.

baskı, desen, tekstil, tişört, uzun kollu iki iplik üç iplik kapüşonlu, motif kumaş uzun metraj, destinatör, vektörel, İş arkadaşlarınız, çalışanlarınız, müşterileriniz, En kısa süre içinde baskısız  veya nakış işlemeli 2016 2017 Modelleri  baskılı tişörtler bisiklet yaka , v yaka , promosyon tişört, sweatshirt, kapşonlu sweatshirt, bisiklet yaka sweatshirt, bisiklet yaka , koşu tişörtü üretimi, özel beden modelleriniz % 100 pamuk süprem penye kumaştan, interlok kumaş, mikro polyester, viskon kumaşlardan, toptan tişört üretilip Promosyon iş önlükleri elbiseleri pantolonları, gabardini alpaka kumaşlardan en uygun fiyat ve sürede teslim polar pike seminerler, konkreler, parti mitinkleri, bahar festivalleri, parti konkreleri, yaz festivali, kış festivali için  sweatshirt siparişleriniz, kutlamalar ve özel günleriniz, kompakt penye, Nakışlı Su Bazlı Emprime Varak Kabartma Sim Baskılı Yaldız Flok Kanguru Cepli Fermuarlı ambalaj ve koli  eğitim ve organizasyonlar, turnuvalar, geziler