Stil Sahibi Olan Çiftler

Stil Sahibi Olan Çiftler

Ünlü çiftler attıkları her adımla konuşuluyorlar ama bugün onların ilham veren stillerine odaklanıyoruz. Bu fotoğrafları bir araya getirdiğimizde, aşık çiftlerin stillerinin de birbiriyle çok uyumlu olduğunu fark ettik.

Adam Levine & Behati Prinsloo

Biri dünyanın en ünlü pop yıldızı, diğeri de moda dünyasının en ünlü modellerinden. Bunlar kulağa çok gösterişli gelse de, stilleri aynı şeyleri söylemiyor. Adam Levine dövmeleri ve çekici gülüşünü salaş kesimli jeanler ve vintage tişörtler ile tamamlıyor. Behati de renkli ve bohem seçimler ile ona eşlik ediyor.

 

 

Jamie Hince & Kate Moss

Bir başka rockstar ve model ikilisi daha… Onların moda dünyasındaki yeri çok ayrı tabii ama görünen o ki bu formül her zaman işe yarıyor! Skinny jean stilinin taşıyıcısı olan Kate Moss, tipik İngiliz havasını rock ile buluşturan Jamie Hince’la her zaman süper görünüyor.

LONDON, UNITED KINGDOM - FEBRUARY 14: Kate Moss and her husband, Jamie Hince are seen on February 14, 2013 in London, United Kingdom. (Photo by Bauer-Griffin/GC Images)

Twin Shadow & Zoe Kravitz

Zoe, uzun saçları, minimalist makyajı ve bohem – rock chic karışımı tarzıyla, müzisyen sevgilisiyle çok benzeşiyorlar.

zoe-twin

 

Chiara Ferragni & Andrew Arthur

Moda dünyasının en başarılı blogger’lardan olan Chiara’nın birçok çekiminin arkasında olan fotoğrafçı sevgilisi Andrew da, en az onun kadar dikkat çekiyor. İşi gereği rahat olmayı seven Andrew, Chiara’nın renkli stilini koyu renklerin ağırlıklık olduğu stiliyle tamamlayarak denge yaratıyor.

chiarra-andrew

 

Justin Timberlake & Jessica Biel

Justin Timberlake, bu işi gerçekten önemsiyor. Turne kıyafetleri için tasarımcılarla anlaşan ve hatta geçmişte bir moda markası kuran Justin, stiliyle Jessica Biel’den bir adım öne çıkıyor bile denebilir.

justin-jessica

 

Sevgiliniz ile birlikte modaya yön vermek sizinde elinizde, ilham kaynağı olmak istiyorsanız uyumlu tişörtler ile başlayabilirsiniz. Sevgiliniz ile uyumlu t-shirt tasarımlarına sahip olmak istiyorsanız Gulegulegiy.com sitesindeki tişört tasarımlarına göz atabilirsiniz! Hatta kendiniz tasarlayabilir ve satabilirsiniz!

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir