Organik Ham Bez Çanta

Organik Ham Bez Çanta

Ham Bez Çanta, taşıma yardımcısı şeklinde yaygın olarak kullanılan organik, çevreci bir üründür. Alternatif kumaşlar kullanılarak farklı üretim yöntemleri ile de üretilebilir. İçerisinde bulunan ürünleri korurken, görsel uygulama ile estetik özellik kazanır. Firmanızın, topluluğunuzun logosu, sembolü, sloganı ve benzeri tanıtıcı unsurlarının baskısıyla kendinizi belli etmenizi, reklam pazarlamanızı yapmanızı sağlar.

Ham bez çantaların mağazacılık, promosyon, perakende satış ve benzeri pek çok sektör kullanım alanı vardır. Her sektöre göre maliyet ve kalite açısından uygun çözümler sunabilmekteyiz.

Hızlı ve Ekonomik

Organik Ham Bez Çantaları, en az 10 adet olması kaydıyla toplu siparişlere özel indirimli fiyatlarla almanız mümkündür. 100 adete kadar olan siparişleri 48 saat içinde, rekabetçi maliyetlerle teslim edebilmekteyiz. Gelişmiş dijital baskı ekipmanlarımız sayesinde herhangi bir kalıp ücreti, renk başı ücretlendirme vb. yapmamaktayız. 100 adet üzeri siparişleriniz için daha ekonomik, fakat üretim süreci 1 haftayı bulabilen emprime baskı yöntemimizi önermekteyiz. Ham bez çantalarımızı standart ölçülerimizden farklı ölçü, renk, kumaş materyali, özellikler vb. ile talep ederseniz, size özel imalat / üretim yapmamız da mümkündür.

Özellikler

Organik Ham Bez çantalarımızda standart olarak kullandığımız kumaşlarımızın yaklaşık gramajı 145 gramdır, 46 tel ham bezdir ve doğal bej rengindedir. En 38 cm, boy 43 cm ve sap kısmı ilaveten 27 cm’dir. Elde taşınabilir veya omuza asılabilir.

Talebinize göre özel olarak körüklü, askılı, büzgülü, renkli kumaştan üretilmiş vb. çanta çeşitlerini de üretmemiz mümkündür. Stokladığımız ham bez çantalar harici talepleriniz olduğunda teslim süremiz 10 gündür. Baskılarımızı dijital, emrpime ya da transfer baskı olarak yapabilmekteyiz. Özel bir baskı yöntemi talebiniz varsa lütfen belirtiniz, yok ise işinize en ideal olduğunu düşündüğümüz yöntem teklif edilecektir.


Fiyatlar ve Sipariş

Promosyon kalitesi için min 250 adet, perakende kalitesi ürünler için minimum 100 adet sipariş kabul etmekteyiz. Toplu siparişler her bir tasarımın baskı adedine göre fiyatlandırılmaktadır. Birden fazla tasarımın baskısını istiyorsanız, her tasarımın baskı adedine göre fiyatlandırma yapılacaktır.

Emprime, serigrafi, DTG dijital , ofset transfer baskı seçenekleri mevcuttur. Hemen sipariş işlemlerine başlayabilmek için lütfen tasarım örneğinizi, talep ettiğiniz adedi bize iletişim formumuz aracılığıyla iletiniz. Tasarımınız hazır değilse bu konuda da size hizmet vermemiz mümkündür, lütfen taleplerinizi iletiniz.

organik ham bez çanta, 46 tel, 56 tel, promosyon çanta, kolon saplı çanta, baskılı baskısız bez çanta, bej sarı mavi siyah beyaz kırmızı lacivert mor , plaj çantası, spor sırt çantası, ipli, kordonlu, ucuz, kaliteli, körüklü, büzgülü, askılı, non wowen