Bez Çanta İmalat – Baskılı, Baskısız – Organik, Ham, Gabardin

Bez çanta ları çeşit çeşit üreten atölyemizde baskılı baskısız, organik ham bez çanta, tela, gabardin, kanvas (canvas), rips, non wowen vb kumaşlarda pek çok çanta modeli imal edilmektedir. Bu modellerden bazıları ip büzgülü sırt çantası, postacı okul çantaları, keseler, alışveriş çantaları, kalemlik, clutch, otel plaj makyaj çantasıdır. Emprime serigrafi baskılı, nakışlı, DTG dijital baskılı,transfer baskılı teslim edilebilmektedir. Bu çantalar hem perakende satışa hemde promosyon olarak kullanmaya uygundur, %100 pamuktan imal edilir. Toptan baskılı baskısız bez çanta, poşet, promosyon fuar çantası ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Organik Ham Bez Çanta

organik-ham-bez-canta-koton-cotton-pamuk-dogal-imalatci-uretici

Tela / Nonwoven Çanta

promosyon-canta-fuar-plaj-alisveris-nonwoven-tela-ucuz-uretici-imalatci-logolu

Kanvas, Rips, Gabardin

tote-bag-kanvas-canvas-gabardin-rips-canta-uretici-imalatci-baskili-baskisiz

İmalatçı Firma olarak konfeksiyon atölyemizde yukarıdaki örneğini verdiğimiz ürün ve türevlerinde A’dan Z’ye fason üretim yapmaktayız. Websitemizde göremediğiniz fakat ürün gruplarımıza yakın ürünler için de toptan imalat için danışabilirsiniz, çalıştığımız / çalışabileceğimiz tüm ürün tiplerini sayfa kirliliği önlemek için listelemedik.

Bez Çanta Yaptırmak İçin

Promosyon ya da perakendeye uygun

Adet, renk, baskı / nakış grafikleri, varsa teslimat için gün / maliyet kısıtlaması vb imalatı etkileyebilecek tüm detayları ilettiğinizden emin olun, böylece size isabetli bir maliyet bilgisi verebiliriz.

Organik Ham Bez Çanta ( örnek Standart model )

Her şeyin daha iyisi vardır diyerek üretimine geçtiğimiz organik ham bez çantalarımız, doğa dostu olmanın yanı sıra, dikkatli dikişleri ve ‘otantik’ görünüşü ile hoş bir havaya sahiptirler. Sağlam olmaları ve basit olmaları pek çok alanda kullanıma imkan sağlar. Basit bir çanta da olsa, beni yansıtsın, iyisi olsun diyenler için.

Organik Ham Bez çantalarımız için standart olarak kullandığımız kumaşlarımızın yaklaşık gramajı 145 gramdır, 46 tel ham bezdir ve doğal rengi olan bejdir. Eni 38 cm, boyu 43 cm ve sap kısmı ilave olarak 27 cm’dir. Elde taşınabilir veya omuza asılabilir. Toptan bez çanta siparişleriniz için tıklayın; ham bez çanta

Her Renk İmalat Mümkündür


toptan bez çanta, %100 pamuk ekonomik ucuz kaliteli, tela, non wowen, promosyon, baskılı, baskısız, emprime, serigrafi, logolu