Atkı İmalatı / Üretimi

Triko / Dokuma Atkı

Dokuma Atkı İmalatı yapan, Triko Atkı Üretimi yapan imalatçı / ithalatçı firmayız. Akrilik ve polyester iplikler kullanılarak dokunan bu atkı tipi tek taraflı veya çift taraflı dokuma olarak üretebilir, boyutları özelleştirilebilir, püsküllü / saçaklı veya düz sonlu tercih edilebilir. Logo, slogan, fvb uygulamalar ve desenlendirme anlamında esnek bir yapıya sahiptir. Kenarları özel overlok dikişiyle kapatılarak komfor ve uzun ömür sağlanır. Standart dokuma sıklığı genellikle tüm kullanıcıları memnun ederken, özellikle A++ perakende satışı yapılmak üzere üretimlerde extra sıkı dokuma ayarları kullanılmaktadır.

Saten Şal Atkı (Baskılı)

Saten atkı imalatı, şal atkı üretimi olarak da isimlendirilir. Çift tarafı baskılı olarak ürettiğimiz bu ürün tipinde full fotoğraf baskılar yapabilmekteyiz, dolayısı ile tüm ürün deseninde teknik bir sınır olmaksızın tasarım yapılabilmektedir. Boyutları ve püskül / saçakları özelleştirilebilrmektedir. Daha çok yazlık atkı olarak ve özellikle firmalar, taraftarlar, organizasyonlar için sınırsız tasarım imkanı ve uygun maliyetleri sebebiyle tercih edilmektedir. Saten kumaş dokusu itibariyle kullanımda komforlu ve keyifli bir hissiyat verir.

Polar Atkı - Bere

Polar kumaştan atkı, bere, şal imalatı pratik ve uygun maliyetli olmaktadır. Ürünlerin üzerine nakış işleme ile logo, slogan vb yerleştirilebilmekte, hafif ve sıcak tutan yapısı ile sıkça kullanılabilmektedir. Yumuşak dokusu ile tercih sebebi olabilmektedir. Polar kumaşın tüylü yapısı itibariyle baskı uygulamaları ideal olmamakla beraber mümkündür. İhtiyaç adediniz ve baskı uygulamasında kullanmak istediğiniz grafikler, ulaşmak istediğiniz kalite, sizin için hangi atkı tipinin uygun olduğunu belirleyecektir.


Maliyet Bilgisi İçin Bize Ulaşın

Atkı üretimi için ihtiyacınız olan adet ile birlikte grafiklerinizi bize ulaştırarak maliyet bilgisi alabilirsiniz.

seçim, promosyon, taraftar, tanıtım, organizasyon, takım, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, parti, siyasi, futbol, spor, forma, fiyatlari, maç, firmaları, üretici, imalatçı, halı saha, damla kumaş , kaliteli baskılı dijital yazlık türkiye ülke formaları logolu kulüp formaları, amator futbol kulubu kulüpler, futbol atki bere ve forma, promosyon şal atkı bere