Az Adet ve Acele Sipariş

Yeni tesis çalışmaları sebebiyle Az Adet ve Düzenli Tedarik siparişlerini şuan için alamıyoruz. Toptan sipariş süreçlerimiz (110 adet üzeri) kesintisiz devam etmektedir. Az adet hizmetlerimiz yeniden faal olduğunda bu yazı kaldırılacaktır.

Az Adet ve Acele: 1-100 adet, baskılı, siyah / beyaz O yaka ve polo yakalı tişört, sweatshirt, hoodie (cepli kapüşonlu) siparişleriniz 2-5 iş günü içinde kargolanır. Özel renkler için beden/adet bilgisiyle stok sorunuz.
Ürün / Baskı Kalitesi: Az adet ve acele siparişlerinizde tişörtlerde 1.kalite penye, polo yaka tişörtlerde 1.kalite penye pike ( lacoste / lakost ), sweatshirt lerde 1.kalite penye 2 iplik, hoodie lerde 1.kalite penye 3 iplik şardonlu kumaşlar, 1.kalite işçilik ve regular beden tablosu kullanılmaktadır. Baskı yöntemi az ve acele işlerde en kaliteli seçenek olan ve perakende kalitesi sonuç veren DTG baskı dır. Az ve acele işlerde emprime (serigrafi) baskı ve nakış işleme yapılamaz.
Toptan: 100 adet üzeri siparişlerinizde +15 gün vaktiniz var ise özel renk kumaşi model ve ek iskonto imkanı bulunur. Özel renk, özel model imalat ve 100 üzeri adetleriniz için gulegulegiy.com/fiyat sayfasından fason imalat formunu doldurunuz.
KDV / Kargo: Fiyatlara %8 KDV ve kargo dahil değildir.

AZ ADET VE DÜZENLİ TEDARİK SİSTEMİMİZ FAAL DEĞİLDİR. YAKIN ZAMANDA TEKRAR FAALİYETE GEÇİRMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ. MODEL BAŞI 110 ADET VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZ İÇİN TOPTAN İMALAT HİZMETLERİMİZ KESİNTİSİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

.

.

Sipariş vermek için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.

Grafiklerinizi gulegulegiy.com/baski/format adresinde bulunan DTG baskı formatına uygun şekilde iletmeniz gerekir. Formata uygun gönderim yapılmaz ise grafik düzenleme bedeli 40 TL ‘dir.

İade ve değişim: Yasalar gereği özelleştirilmiş (özel baskı yapılmış) ürünlerde tüketicinin iade/değişim hakkı yoktur.

Ticari olarak alım/satım yapmak üzere, azar adetlerde düzenli olarak baskılı ürün siparişi vermek istiyorsanız düzenli tedarik sistemimiz için tıklayın.