testing

Kaliteli Kumaş

Ürünlerimiz %100 organik pamuk penye kumaştan üretilmektedir. Çekme yapmaz, insan sağlığına zararlı boyalar içermez, dokunduğunuzda ipeksi his sağlar. Tanınmış dünya markalarıyla eş değer kalitedir.

Özel Kalıp

Kesimlerimiz, dikişlerimiz, kalıbımız harikuladedir. Ne fazla salaş, ne fazla sıkı, hem rahat hem hoş görünümlüdür. Uzun süre güle güle giyebilirsiniz.

Sağlıklı Baskı

Baskılarımız da kullanılan boyalar insan sağlığına zararlı madde içermez. Kumaşla bütünleşen boyalarımız yumuşk bir dokunuş hissi verir ve nefes alarak size rahat ettirir. Uzunca süreler solma, yıpranma yapmaz. Gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Kurumsal Satış ve Hizmetler

Bir mağazaysanız ve Güle Güle Giy ürünlerinin perakende satışını yapmak için toptan sipariş vermek istiyorsanız, bize kurumsal iletişim formumuz aracılığıyla ulaşarak istediğiniz ürünleri, tasarımları, bedenleri ve adetleri bildirebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayarak toptan sipariş sürecimiz ile ilgili bilgi vereceğiz. Toptan alımlarda minimum adet 50 (elli) dir. Ürünlerde beden, renk, tasarım asorti olabilir, kırık ürün alabilirsiniz. Seri ürün alma zorunluluğu yoktur

Bir işletmeyseniz ve personeliniz / müşterileriniz için toplu sipariş vermek istiyorsanız, bir grup / topluluk ya da bir kurum / kuruluş adına toplu sipariş vermek istiyorsanız, minimum 30 adet olmak kaydı ile avantajlı ücretlendirmelerimizden faydalanabilirsiniz. Son teknoloji tekstil üretim hattımız sayesinde küçük adetli siparişleri kabul edebilmekte ve çok hızlı bir şekilde teslim edebilmekte, yüksek adetli siparişlerde ise hem ekonomik hem de kaliteli ürünler sunabilmekteyiz. Talebiniz ve mevcut üretim planımızın müsaitliğine göre siparişinizi bir gün gibi kısa bir sürede bile teslim edebilmemiz mümkün olabilirken, en uzun teslim süremiz 15 gündür. Siparişinizle ilgili geri dönüş sağladığımızda teslim süresini de bildiriyor olacağız. Bu yüzden lütfen tüm taleplerinizi eksiksiz olarak iletişim formumuz üzerinden gönderiniz. Ürünlerin üzerine yapılacak baskı örneğini de göndermeniz gerekmektedir.

Promosyon tekstil ürünleri üreticisine ihtiyacınız var ise size yardımcı olabiliriz. Tişört (tshirt), kapşonlu, uzun kollu vb. tüm ürünlerimiz istediğiniz renklerde ve logo, slogan vb. istediğiniz baskılarla üretilerek tarafınıza en hızlı şekilde teslim edilir. Modern imalat sistemlerimiz sayesinde herhangi bir renk, detay vb. kısıtlama yoktur ancak talebiniz doğrultusunda kullanılacak olan imalat yöntemi değişebilir. İster en üst kalite tekstil ürünlerinin, ister ucuz promosyon ürünlerinin tedariğini sağlayabiliriz. Yeter ki bize ulaşın, talebinizi bildirin; iletişim . Yanlış bir algı; promosyon ürünlerinin ucuz ve kalitesiz olması gerektiği yönündedir. Aksine GüleGüleGiy olarak biz, müşterilerinizi ya da potansiyel müşterilerinize ilettiğiniz bu ürünlerin size karlı dönüşler sağlaması için, marka imajınızı pozitif yönde etkilemesi için, oldukça kaliteli ürünler olması gerektiği inancındayız. Bu sebeple kaliteden ödün vermeden fakat geniş üretim hacmimizin avantajlarını kullanarak maliyet düşürerek, sizlere hem ekonomik hem kaliteli ürünler sağlamaya çalışmaktayız. Her halükarda ürün kalitesi / maliyetini talebinize göre ayarlamamız mümkündür.

Herhangi spesifik bir tasarım serisinin veya ürünlerin belli adetlerde imalatına ihtiyacınız var ise, yeni bir marka oluşturuyor ve yüksek adetlerde ürün stoklamak istemiyorsanız, GüleGüleGiy tekstil ürünlerinin kalitesini beğeniyor ve aynı kalitede ürünlerin kendi markanız için imalatını istiyorsanız veya herhangi bir sebeple hayalinizdeki tekstil ürününün imalatına ihtiyacınız var ise size yardımcı olabiliriz. Ucuz maliyetli, ekonomik çözümler üretebilir ya da en üst düzey kalitede imalat yapabiliriz. Size belirli bir maliyet ve imalat süresi çıkarabilmemiz için talebinizin somut olması gerekmektedir. Yani tasarımlarınız, ürün tipiniz, renk, beden ve adetleriniz gibi detaylar belli olmalıdır. Bu detaylar ile ilgili karar veremediyseniz ve sorularınız var ise ya da herşeyiniz hazır ve imalata başlamaya hazır iseniz, kurumsal iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz; kurumsal iletişim .

Son Paylaşımlarımız

Ticari Numune Paketi Programı

Konusu : İmalatını yaptığımız tekstil ürünlerini müşterilerine sunmak/satmak isteyen ticari işletmelere yönelik ücret iadesi garantili kapsamlı numune programımızdır.Çözdüğü Sorun... daha fazla oku

Tayt Üretimi (Baskılı, baskısız)

Baskısız ve baskılı taytlar özellikle kadınların vazgeçilmezi ürünlerdir. Düşük ve yüksek bel modeller zevke göre tercih edilir, aynı zamanda... daha fazla oku

Bu ürünü sepete eklediniz: