Kampanyalar

null

Türkiye genelinde
kargo ücreti
sadece 5 TL !

null

50 tl ve üzeri
siparişlerde
ücretsiz kargo !

null

3 ürün alana
hem ücretsiz kargo
hem +1 ürün hediye !

null

4 ürün alana
hem ücretsiz kargo
hem +2 ürün hediye !

Katılım ve Koşullar

  • Kampanyaya katılım sınırı yoktur, herkes, her siparişinde faydalanabilir.
  • 50 Tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti otomatik olarak 0 Tl olacaktır.
  • 3 ürün aldığınızda 1, 4 ürün aldığınızda 2 ürün hediye olarak tarafınıza gönderilecektir, herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Hediye ürünler sepetinizdeki en düşük değerli ürün tipinden olacaktır, örneğin 2 tişört bir kapşonlu sipariş ettiyseniz hediyeniz tişört olacak, 3 kapşonlu sipariş ettiyseniz hediyeniz kapşonlu olacaktır. Hediye ürünler basic (baskısız) ya da beğeneceğinizi düşündüğümüz bir tasarımın baskısına sahip olabilir.
  • Siparişinizi iade etmek isterseniz, hediye ürünlerin de iade edilmesi gerekir.
  • Hediye ürün baskılı bir ürün olur ise, tasarımı size sürprizimizdir, umarız beğenirsiniz. Hediye ürünlerde değişim yapılmamaktadır.

Kampanyanın Süresi ve Sebebi

Kampanyalar genellikle markalar tarafından daha karlı satışlar yapmak, lojistik olarak yük azaltmak ya da stok eritmek gibi sebeplerle, markanın lehine işleyecek zamanda ve şekilde uygulanır. Oysa ki bizim anlayışımızda kampanya bambaşka bir şey. Her bir aldığınız üründe avantajlarınız yükselerek artıyor ve bizim açımızdan maddi olarak ürün başına getiri katlanarak azalıyor. Çünkü biz ürünlerimizi bol bol almanızı, Güle Güle Giy ‘menizi istiyoruz ! Bizim için en büyük başarı, seçtiğiniz tasarımların baskısı yapılmış ürünlerimizi keyifle, komforla, sağlıkla, GüleGüleGiy ‘meniz ! Bu yüzden bizde önce bindirim, sonra indirim yok, sürekli kampanya var !

Kaliteli Kumaş

Ürünlerimiz %100 organik pamuk penye kumaştan üretilmektedir. Çekme yapmaz, insan sağlığına zararlı boyalar içermez, dokunduğunuzda ipeksi his sağlar. Tanınmış dünya markalarıyla eş değer kalitedir.

Özel Kalıp

Kesimlerimiz, dikişlerimiz, kalıbımız harikuladedir. Ne fazla salaş, ne fazla sıkı, hem rahat hem hoş görünümlüdür. Uzun süre güle güle giyebilirsiniz.

Sağlıklı Baskı

Baskılarımız da kullanılan boyalar insan sağlığına zararlı madde içermez. Kumaşla bütünleşen boyalarımız yumuşak bir dokunuş hissi verir ve nefes alarak sizi rahat ettirir. Uzunca süreler solma, yıpranma yapmaz. Gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

50 TL ve üzeri siparişlerde

KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ

Memnun kalmamak için bir sebep bulabilirseniz

ÜSTÜN KALİTE

Ürünlerimiz ve tüm hizmetlerimizde