Şapka İmalatı

Şapka İmalatı ( Üretici Firma )

Şapka imalatı konusunda atölyemiz beyzbol (baseball cap) ve hip hop şapka modellerini sürekli olarak perakendeye uygun kalitede üretmektedir. Bunun yanı sıra fidel castro, ördek, fötr, safari gibi şapka modelleri de talep doğrultusunda üretilmektedir. Son kullanıcılar şapkayı ellerine aldıklarında teknik olarak farkları ayırt edemeyecek olsalarda, iyi ve kötü şapkayı kolaylıkla ayırabilirler. Bu sebeple perakendeye yönelik şapka imalatı yapılırken işçilik, malzeme kalitesi, ürün kalıbı vb. ince detaylar oldukça önemlidir. Promosyon şapka üretilirken ise çoğunlukla maliyetin ucuz olmasına odaklanılır ancak unutulmamalıdır ki promosyon da hedef kitleye göre yapılır ve geri dönüş beklentisi yüksek değerli olan gruplara ‘prestijli promosyon’ olarak kaliteli ürünler sunulmalıdır.

Beyzbol ve Hip Hop Şapka Özelleştirme Seçenekleri

Şapka yaptırma talepleri model başı 250 adet ve katları şeklinde olmalıdır ancak ekonomik anlamda ideal rakkam 500 dür, bu imalat sürecindeki bazı teknik sebeplerden kaynaklanır. 250 adet ile 500 adet arasında birim maliyet farkı %40 lara kadar çıkabilirken, 500 ile 1000 adet arasındaki maliyet farkı %20 yi aşmaz. Şapka siparişi verirken bunu göz önünde bulundurmanızı öneririz.

TAM ÖZELLEŞTİRME İMKANI:

Hazır ürünü modifiye etmiyor, sizin için sıfırdan imalat yapıyoruz, bu sebeple şapkanızın siper, taç, kuşgözü, düğme, vizör, hatta ve hatta dikiş iplik rengine kadar seçmeniz mümkün.

Şapka üreticisi firma olarak logolu şapka, nakışlı baskılı şapka vb. ihtiyaçlarınız için, gerek firmaya özel şapka, gerek perakendeye yönelik kaliteli şapka üretimi için bize gönül ferahlığıyla tercih edebilirsiniz.

Toptan şapka yaptırmak için;

İhtiyacınızı net ve detaylı bir şekilde tarif ediniz.

Adet, renk, baskı / nakış grafikleri, varsa teslimat için gün / maliyet kısıtlaması vb imalatı etkileyebilecek tüm detayları ilettiğinizden emin olun, böylece size isabetli bir maliyet bilgisi verebiliriz.

Model Seçimi

Özel Uygulamalar;

Baskılı Biye

Nakış ( 3D, şişkin )

Baskılı Sandviç

Markalı Sıkma

Nakışlı Vizör

Eşsiz / Özel Dikiş

Tam Baskılı Kumaş

Baskılı Vizör

Marka Eklentileri

Multi Teknik

Arma Uygulaması

Marka Uygulama


şapka imalatı, promosyon şapka, baskılı şapka promosyon, toptan şapka, fileli şapka fiyatları, ucuz şapka imalatı yapan firmalar, goorin bros, safari şapkası üreticileri, bere, atkı, eldiven, hasır, fötr, kep, ny cap, deri