Çanta İmalatı – Üretimi

Sırt Çantası İmalatı

Sırt Çantası imalatı yapan firmamız, onlarca modeli istenilen özelliklerde üreterek kullanıcılara ulaştırmaktadır. Ürünler ihtiyaca göre özelleştirilebilir. En çok talep gören sırt çantası modelleri, su geçirmez kumaşlardan, destekli köpüklü laptop bölmeli, kaliteli fermuar ve suluk kalemlik kartvizitlik vb. çeşitli ceplere sahip, logo nakış ya da baskılı, kumaş destekli tutma saplı, astarlı, düşmeler ve darbelere karşı koruma sağlayıcılı, vb. özelliklerde olmaktadır.

Omuz Askılı Laptop Çantası Üretimi

Omuz askılı laptop çantası üretimi hizmetlerimiz ise genellikle iş dünyasının talebini karşılamakta, çalışan memnuniyeti, prestijli promosyon materyali, kongre / fuar / sempozyum çantası olarak tercih edilmektedir. Kaliteden ödün vermeden çeşitli detaylar ve özellişterme imkanları ile müşterilerimizin taleplerine uygun imalatı gerçekleştirilmektedir. Onlarca çanta modelimiz talebe özel üretime alındığı gibi, aynı zamanda stoklu modellerimizden de baskı ve aksesuarlama yaparak hızlı teslimat yapabilmekteyiz.

Çanta modelleri oldukça detaylı olduğundan yeni bir model üretmek zahmetli olabilmektedir. Bu sebeple sizlere hazır modellerimizi katalog olarak sunuyoruz, buradan beğendiğiniz ürün dilediğiniz detaylarda özelleştirerek sipariş verebilirsiniz !

Çanta İmalat kataloğunu indirmek için tıklayın;  ‘ Çanta Modelleri Kataloğu – PDF ‘


Maliyet Bilgisi İçin Bize Ulaşın

Çanta imalat kataloğumuzdan beğendiğiniz modeli işaretleyerek, talep ettiğiniz özelleştirmeler ve adet bilgisi ile tarafımıza ulaştırmanız halinde inceleyip en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

çanta imalatı, çanta üretimi, sırt çantası, okul cantasi, laptop çantası, imperteks, koton, keten, metal, denye, aksesuar, omuz askılı, istanbul, türkiye, üretici, imalatçı, su geçirmez