Print ( Textile, Screen, Dtg, DTF )

En
  • Detaylı
  • Kaliteli
  • Sağlıklı
  • Son Teknoloji
  • Konforlu
  • Dayanıklı

Baskı Yöntemimiz;

Dijital Tekstil Baskı ( DTG ) teknolojisi, tekstil ürünlerine uygulunabilir en son teknoloji baskı yöntemidir. Orjinal adıyla Direct To Garment, yani direkt olarak ürüne uygulanan baskı yöntemiyle kumaşın kendisi boyanır, kumaşın üzerine ısı transferiyle yapıştırma gibi ya da çeşitli kimyasalarla sağlıksız boya kütlelerin uygulanması gibi diğer tüm yöntemlerin oluşturduğu negatif etkileri elimine eder.

Emprime Baskı yöntemi ise uzun yıllardır dünya genelinde kabul gören, yüksek adetli üretimlerimizde kullandığımız bir diğer kaliteli tekstil baskı yöntemidir. Mağaza / perakende kalitesi olarak kabul gören bir başka baskı yöntemi yoktur ve GüleGüleGiy ‘de biz, koşullara göre en uygun olanı tercih ederek kullanırız. Toplu siparişlerinize yönelik baskı yöntemlerini detaylıca incelemek ve karşılaştırmak için aşağıdaki düğmeye tıklayınız.

İleri seviye baskı yöntemleri ; Flok, Kabaran Boya, Varak yaldız, Sim (glitter), CMYK foto, su bazlı, plastisol plastik bazlı, trikromik (tricromy), enjeksiyon, pigment, aşındırma (ronjan), kabartma, pistole püskürtme, sedef, reflektör, çatlayan, fosfor, floresan, spot color, devore (yakma), havyar, yüksek emprime, pul ortası serpme,  vb. uygulamalar tesislerimizde sürekli olarak çalışılmaktadır.

Promosyon ürünler için eğer ‘prestijli promosyon’ yapılmak istenmiyorsa, ofset ve dijital transfer, sublimasyon, sıcak baskı vb az maliyetli yöntemler kullanılmaktadır.

Sağlıklı Boyalar

GüleGüleGiy tamamen organik, insan sağlığına zararlı hiç bir madde içermeyen, sertifikalı, ithal, su bazlı pigment boyalar kullanır.

Nefes Alan Baskı

Yöntemimiz boyayı direkt olarak kumaşa uygular. Böylece naturel bir görüntünün yanı sıra, diğer baskı yöntemlerinde olduğu gibi boya kumaşın üzerinde bir kütle olarak durmadığından, kumaşla birlikte esneyerek içeri havanın girmesini sağlar. Bu hem giyen için daha sağlıklıdır, hem de ürünün ve baskının ömrünü uzatır.

Komforlu, Yumuşak Dokunuş

Beyaz kumaşlarda dokunduğunuzda direkt olarak kumaşı hissedersiniz, koyu renkli (siyah gibi) kumaşlarda ise baskının daha öne çıkması için ek bir işlem uygulandığından, ipeksi bir dokunuş hissedersiniz.  Baskı sizi rahatsız etmez, üstünüze yapışmaz, düz bir tişört giyiyor gibi hissedersiniz, komforludur.

Kalıcılık ve Renk Canlılığı

Baskılarımız kumaşla bütünleşik olduğundan, diğer baskı yöntemlerinde olduğu gibi parçalanmaz, kopmaz. Sonsuza kadar solmayan sağlıklı bir baskı yöntemi olmasa da, mümkün olanın en iyisini yaptığımızdan emin olabilirsin. Baskı, kumaşla eş zamanlı olarak eskiyecektir ve üstün kalite kumaşlar kullandığımızdan, uzun süre, güle güle giyebilirsin. Renkler olabildiğince canlı olmakla beraber, natureldir, sağlıksız plastik bazlı boyalar gibi parlamaz.

Göz Alıcı Detaylar

Son teknoloji baskı makinalarımız, boyaları ürünlere mikroskobik noktalar halinde uyguladığından, baskı detaylarında rakip tanımaz sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Kumaş boyayı emerek bu detayları içinde hapseder ve günlük fotoğrafların bile baskısı maksimum detayla ürünlere uygulanır.

Baskı Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin

Az veya çok adetli, hazır dikili ürün ya da parça kumaş, tek renk ya da 10 renk bizim için fark yaratmıyor. Baskı tesisimiz bu gibi konularda bize eşsiz avantajlar ve inanılmaz teslim süreleri sağlıyor, aynı gün teslimat bile yapabiliyoruz ! Baskı / imalat hizmetlerimizden fason olarak faydalanmak isterseniz, işinizin detaylarını bize iletişim kısmından ulaştırabilirsiniz. Toplu Sipariş vb. kurumsal satışlarımızın detaylı bilgisi bu linkte; toplu sipariş , GüleGüleGiy ürünlerini kendi tasarımlarınızın baskısıyla sipariş etmek, online kendi tasarımızını yapmak için kendin tasarla sayfamızı inceleyebilirsiniz.

imalatçı, toptan, toplu, üretici, baskı hizmetleri, pamuklu kumaşa baskı, parça baskı, metraj baskı, dikile ürüne fason baskı, ucuz, kaliteli, tekstil ürünleri, hazır ürün, baskılı, baskısız, drop shipping, tedarikçi, tekstil dijital baskı, emprime, serigrafi, transfer, dtg, direct to garment, prestijli promosyon, su bazlı pigment boya