• İster 1 Adet, İster 1.000 Adet
  • İster 1 Renk, İster 1.000 Renk
  • İster 1 Güne, İster 10 Güne
  • Her Zaman Çözüm GüleGüleGiy 'de

Baskı Yöntemi Seçimi

Perakende satışa uygun kalitede iki baskı yöntemi bulunmaktadır, ikisini de kendi bünyemizde uyguluyoruz. Bu sayfada iki baskı yöntemini karşılaştırarak sizi bilgilendireceğiz. Böylece toplu siparişleriniz için doğru yöntemi tercih edebilirsiniz. Tabii ki ekibimizde size en uygunu tavsiye edecek, sorularınıza yardımcı olacaktır.

Emprime / Serigrafi Su Bazlı, Serigrafi, Aşındırma, Devore, Flok, serpme vb

Yüksek Adetlerde İdeal

Stoklu Çalışmaya Yönelik Hızlı Üretim

Renk Başı Maliyet Artışı, Sınırlı Renk Kullanımı

En Canlı Renkler

Başlangıçta Renk Başı Kalıp Maliyeti

Fotoğraf Baskısı Yapılamaz

Su bazlı Organik Boyalar, Oeko-Tex Sertifikalı

Sadece Toptan İmalat – Üretim

Tüm Kumaşlara Uygulanabilir

Yüksek Adetlerde Birim Başı Maliyet Düşer

Her Yüzeye Baskı Uygulanabilir

Dijital (DTG) dijital tekstil baskı, direct to garment, pigment boya, direkt kumaşa

Talebe Göre Az Adetlerde Üretim Esnekliği

1 adet Dahi Üretebilme

Sınırsız Renk, Maliyete Etki etmez

Maksimum Detay Sağlar

Başlangıç Maliyeti Yoktur (Kalıp vb.)

Fotoğraf Baskısı Yapabilir

Su bazlı Organik Boyalar, Oeko-Tex Sertifikalı

Numune ve Kişiye Özel Üretim İmkanı

Her Kumaşta Farklı Sonuç Gösterir, Sadece Pamuklulara Uygulanır

Yüksek adetlerde iskonto oranı düşüktür

Düz Yüzeylere Baskı Yapılır, Her Yere Uygulanamaz

Hangisini Seçmeli ?

Bu soruya cevap verirken tüm faktörleri göz önüne alarak doğru seçimi yapmak uzmanlık isteyen bir konudur. Genellikle 100 adet ve altında üretimler Dijital Baskı yöntemiyle, 100 adet üzeri üretimler Emprime yöntemiyle yapılıyor olsa da, renk sayısı, basılacak grafiğin detayı, basılacağı ürün tipi/rengi, istenen baskı kalitesi / tuşesi vb. gibi pek çok unsur son karara etki etmektedir. Uzmanlarımızın ihtiyacınızı dinledikten sonra sizin için en doğru seçimi yapacaklardır. Bu sebeple siparişlerinizde taleplerinizi mümkün olabildiğince detaylı olarak iletiniz. Özellikle maliyet aşamasında ‘aşağı yukarı’ sistemi işlememekte, doğru / yeterli bilgiler sağlanmaz ise rakkamlar arasında 3-4 kat fark olabilmektedir.

Transfer baskı, sublimasyon baskı vb. duymuş olabileceğiniz diğer tüm metodlar mağaza kalitesine uygun olmayan, bir yıkamada çıkan, solan, sağlıksız, dokunuş hissi kötü vb. sonuçlar oluşturan baskı yöntemleridir. Promosyon ürünlerde ve polyester vb. materyalden üretilmiş ürünlerde bu tür alternatif yöntemlerin kullanılması bir opsiyon olabilir ancak pamuklu ürünlerde düzgün kalite sadece emprime ve dijital tekstil baskı yöntemleriyle elde edilir.

Bayan Toptan Ucuz Moda Tshirt Tişörtçüler Sweatshirtçiler Süprem Penye İnterlok Likralı Toptan kapsonlu uretim üretim Fermuarli Polar siparis tisort Toptan imalat Kapsonlu  satis, İstanbul, ankara, izmir, İki iplik V Yaka Penye Fit Beden Su Bazlı Satış Bayan Pike Likralı Pigment Baskılı Cepli  – Polar kapşonlu  ısmarlama Üç İplik  Baskılı Çocuk Sweatshir Kapşonlu Sweatshirt Logo  İki İplik Tişört Galeri Arma Nakışlı Erkek  Arma Kısa Kollu Bay  Pamuklu Hakim Yaka T-shirt Nakışlı Sweatshirt Çocuk Promosyon Dar Beden Fermuarlı, Tişört T-shirt Erkek Tişört Süprem- Polo Yaka İnterlok Polyester kumaştan İmalat Polar V Yaka T-shirt Uzun Kollu Tişört Yaptırma Üretim Bisiklet Yaka Çocuk Kısa kollu Sipariş Satış Bebe, erkek kadın