Numune Talebi

Numune Talebi

İhtiyaç belirleme: Numune gönderimi yapabilmemiz için ihtiyacınızı anlayabilmemiz gerekmektedir. Tek tip kalite, model, ürün yapmamaktayız. İşiniz detayına göre teknik olarak mümkün olan ve sunabileceğimiz alternatifler oluşmaktadır. Bu sebeple yapacağınız toptan alımın detaylarının belirlenmesi ve buna uygun seçeneklere karar verilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda talebinizi iletmek için https://gulegulegiy.com/fiyat sayfamızdan fason imalata tıklayarak talebinizi oluşturabilirsiniz.

Showroom Ziyareti: İhtiyacınız toptan imalata uygun ise numune incelemesi için en doğru seçenek mecidiyeköy / istanbul showroom’umuzdan randevu alarak ziyaret etmenizdir. Böylelikle 1-2 ürün değil, çokça seçeneği inceleme ve profesyonel danışmanlık alma imkanınız olur.

Ücretli Numune Gönderimi: Şehir dışında ya da gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için ‘ihtiyaç belirleme’ aşaması tamamlandıktan sonra ücretli numune kargolamamız mümkündür. Numune ücretleri toptan fiyata benzer sembolik ücretler olmaktadır, gereksiz numune taleplerinin önünü kesmek adına istisna sağlanmamaktadır. İhtiyacınıza yakın daha önce yapılmış işlerimizden numune çıkışı yapılır, renk/beden taleplerinizi iletebilirsiniz ancak karşılanacağını garanti etmiyoruz, o anki stok durumumuza göre mümkünse elbette yardımcı oluruz. Numunenin amacı kalite/model tespitidir, bu amaca hizmet eder. https://gulegulegiy.com/fiyat üzerinden yapacağınız başvurunuzu takiben talep edebilirsiniz.

Kendinize Özel Numune Ürettirmek: Seri imalatçı firmamıza numune yaptırmak istediğinizde oluşan başlangıç maliyetlerini karşılamanız gerekir. Öncelikle kendinize özel ürün diktirmek istediğinizde (stoğumuzda hazırda olmayan), basit bir tişört olsa dahi, bu size 400-600 TL arasında bir özel imalat mesai maliyeti çıkaracaktır. Takibinde kendi emprime baskı ya da nakış işlemenizi istediğinizde bu da size yine 400-800 TL arası kalıp/mesai maliyetleri çıkaracaktır. Kalıp maliyetleri sipariş verildiğinde toptan ücretten düşülecek olmakla beraber, diğer mesai ücretleri harcanmış olacaktır. Ayrıca bu sürecin toptan imalat ile neredeyse aynı süre alacağını da bilmeniz gerek, 1 ya da 1000 tişörtün üretim süresinde sadece 1-2 gün fark etmektedir. Bu doğrultuda ilerlemek için ihtiyaç belirleme aşamasından sonra talepte bulunabilirsiniz.

Az Adet Siparişleri: Kimi müşterilerimiz için belirli etkinlikler, fotoğraf çekimi vb. işleri için az adette ürünler gerektiğinde, eğer kumaş rengi ve model detaylarında titiz davranılmayacak ise hazır stoğumuzdan, kalıp maliyeti olmayan DTG baskı yöntemi ile uygun maliyetlerle ürün çıkarmamız mümkündür. Bunlarla ilgili imkan/maliyet bilgisi için https://gulegulegiy.com/azadet sayfamızı inceleyiniz.

—-

Anlıyoruz: Elbette ki toptan yapılacak ürünlerinizin ne olacağını baştan bir örnekle görmek son derece doğal bir istek olmakla beraber seri imalat teknik imkanları, adı üstünde ‘seri’ olduğunda verimli üretime müsade etmektedir. Bu sebeple eğer özel numune imalatına bütçe ayırmak istemiyor ya da daha önce yapılmış iş numuneleriyle ihtiyacınızı karşılayamıyor iseniz, doğru / detaylı bir planlama yapmak, hatalı üretimin önüne geçmek için yeterli olacaktır. Bu doğrultuda endişelerinizi uzmanlarımıza belirterek gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabilirsiniz .

Ticari Numune Paketi Programı :

Sürekli imalatını yaptığımız ürünleri kendi müşterilerine sunarak devamlı iş birliği yapmak isteyen ticari işletmeler için oluşturduğumuz numune pakedi programının detaylarını buradan inceleyebilirsiniz, tıklayınız:   Ticari Numune Paketi Programı