Maliyet

Fiyatlar güncel değildir (yakın dahil değildir) , genel bilgi amaçlı sayfa yayından kaldırılmamıştır.

Merhaba, bu sayfa sizinle iş ve kalite detayını tam belirlemeden önce fiyat talep ettiğiniz için paylaşılmıştır. Unutulmamalıdır ki fiyat, kalite ile eşleştiğinde bir anlam ifade eder ve farklı firmalardan aldığınız fiyat tekliflerini ancak kalitelerini de göz önünde bulundurarak kıyaslayabilirsiniz. GüleGüleGiy olarak hedefimiz hiç bir zaman en düşük fiyatı yakalamak olmamıştır çünkü doğa kanunları gereği bu kalitesiz bir ürün ortaya çıkacağını gösterir. Biz, en iyi ürünü en makul fiyat ile üretebilmek için çaba gösteririz. Ürünlerimiz ‘ihracat’ kalitesi olup, ‘iç piyasa’ fiyatlarıyla sunulmaktadır. İddia ederiz ki sunduğumuz üstün kaliteyi başka bir firmada aynı fiyata dahi bulmakta büyük güçlük çekerseniz. Ayrıca unutulmamalıdır ki aldığınız ürünün yanı sıra, aldığınız hizmet, kusursuz iş akışı, hızlı geri dönüş ve benzeri ürünler haricinde kalan katma değerler de GüleGüleGiy ‘in size jest olarak sunduğu faydalardır.

Fikir edinebilmeniz için size standardımız olan ‘üstün kalite’ ürünler için bazı fiyat bilgileri paylaşacağız, bu bilgiler ışığında maliyetlerinizi tahmini olarak belirlemeniz mümkün olacaktır.

Tişört çeşitleri ve ince kumaş üst grup ürünlerimiz ; 11 – 14 TL (110 adet ve katları halinde sipariş verildiğinde çeşitli ürünlerde toptan fiyat ortalamasıdır)

Lacoste – Pike Kumaş – Polo Yaka Tişörtler ; Bu ürün grubunda kullanılan kumaş özellikleri ve ek işçilikleri sebebiyle kısa kollular 19 TL, uzun kollular 22 TL ‘dir. (110 adet ve katları halinde sipariş verildiğinde çeşitli ürünlerde toptan fiyat ortalamasıdır.)

Uzun Kollu (sweatshirt) ve Kapüşonlu (hoodie) ; iki iplik uzun kollular 29 TL, iki iplik kanguru cep ve astarlı kapüşonlular 35 TL, fermuarlı ürün farkı 4 TL, üç iplik ürün farkı 4 TL (60 adet ve katları halinde sipariş verildiğinde çeşitli ürünlerde toptan fiyat ortalamasıdır)

Emprime Baskı ;  İlk renk 3,5 TL, ikinci renk 2,5 TL, üçüncü renk 1,5 TL, sonraki renkler 1 TL.  ( Tek bölge içindir, farklı bölgeler renk adeti sıfırdan sayılmaya başlanır. 110 adet ve katları halinde sipariş verildiğinde çeşitli ürünlerde toptan fiyat ortalamasıdır.)

Dijital Baskı ; Baskıdaki renk sayısı fiyata etki etmez ancak baskı boyutu ve baskı yapılacak alanın rengi fiyata etki etmektedir. Baskı başı ortalama fiyat aralığı 8- 20 TL arasında değiştiğinden, adet, baskı boyutu ve baskı yapılacak zemin (ürün) rengi belirtilmeden fiyat alınması sağlıklı değildir.

Nakış ; Yapılacak işlemenin boyutu ve doluluk oranı fiyatı etkilemektedir, göğüste küçük bir logo 3 TL tutabilecekken, sırtta büyük bir yazı 10 TL tutabilir. Mutlaka işlenecek nakışın vektör grafiği iletildikten sonra fiyat talep edilmelidir.

 

Size en uygun ürün ve baskı çeşitlerini bizimle birlikte karar vermek ister ve buna göre bir fiyat almak isterseniz, sitemizin iletişim kısmından bize ihtiyacınızı iletebilirsiniz.