Jogger Eşofman Altı, Şort, Tayt İmalatı

Jogger Eşofman Altı, Şort, Tayt Vb. İmalatı

Alt grup ürünlerin vazgeçilmezi olan eşfoman altı, jogger pants, şort, bermuda, baskılı tayt gibi ürünlerin imalatını yapmaktayız. Bu ürün gruplarında iki iplik, üç iplik, likralı poliamid, spandex lycra içerikli örme kumaşlar, viskon, scuba vb. pek çok kumaş tipleri tercih edilmektedir. Aynı zamanda ürünlerin cep sayısı, fermuarlar, akesusuarlar, baskı nakış uygulamaları, kesim dikim modelleri vb. pek çok maliyet etkeni unsurları vardır. Siz de ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi bize ileterek tamamen özelleştirilmiş şekilde toptan imalatınızı yaptırabilirsiniz. Üretici firma olarak satışa / dağıtıma hazır şekilde üretim yapmaktayız.

Jogger / Eşofman Altı

Jogger eşofman altları paçaları lastikli, ribanalı ya da kıvırmalı olarka üretilebilmekte, bel kısmı kemerli, lastikli veya kordonlu yapılabilmektedir. Çeşitli cep uygulamaları ve kesim dikim alternatifleri de uygulanabilmektedir.

Baskılı Tayt

Düşük veya yüksek bel toparlayıcı taytlar, kısa uzun, tek / çift yön esnemeli, düz veya baskılı olarak üretilebilmekte, çeşitli kesim dikimlerle de modeller yaratılabilmektedir.

Şort / Bermuda

Şort ve bermuda (uzun şort) ürünleri de jogger ürünler gibi çeşitli modellerde üretilebilmekte, baskı nakış uygularamalarıyla özelleştirilebilmektedir.

Fason İmalat Talebi oluşturmak ve bize danışmak için;

İhtiyacınızı net ve detaylı bir şekilde tarif ediniz.

Adet, renk, baskı / nakış grafikleri, beden dağılımı, varsa teslimat için gün / maliyet kısıtlaması vb imalatı etkileyebilecek tüm detayları ilettiğinizden emin olun, böylece size isabetli bir maliyet bilgisi verebiliriz.


jogger eşofman altı imalatçı, şort bermuda fason imalat, emprime baskı, DTG baskı, nakış işleme logolu jogger, baskılı disko tayt, likralı, viskon, scuba, üretici firma, toptancı, yaptırma, istanbul, özel üretim