Bere İmalatı

Bere İmalatı ( Triko, termal polar )

Triko bere ve termal özellikli polar bere imalatımızda en çok tercih edilen modeller katlamalı balıkçı bere modeli (triko), boyunluk – atkı ve bere olarak 3 fonksiyonlu kullanılabilen sıkma ayarlı polar bere, termal özellikli takke polar bere modeli, ressam bere modelidir. İstediğiniz renkte ve kendi nakış ya da etiketinizle sipariş vermeniz mümkündür. Bereler unisex ve bedensiz olmaları, az yer kaplamaları ve modası geçmeyecek ürünler olmaları sebebiyle hem promosyon ürünü olarak hem de perakende satış için sıkça tercih edilen tekstil ürünleridir.

Nakışlı Triko Bere

bere-toptan-imalat-uretim-nakis-logo-uretici-imalatci-istanbul-turkey-beanie-polar-termal-triko-balicki

Kendi logonuz ile, istediğiniz renkte triko berenizi üretebiliriz.

Termal Bere İmalatı

polar-bere-kislik-termal-ruzgarlik-boyunluk-spor-kayak-kadin-bayan-imalatci-uretici-marka-tarz-kaliteli-hediyelik-uretim (2)

Termal özellikli polar bere modellerini size özel üretebiliriz.

Marka Etiketli Bere

bere-toptan-imalat-uretim-nakis-logo-uretici-imalatci-istanbul-turkey-beanie-polar-termal-triko-balikci

Markanızın etiketi ile bol renk çeşitli basic bereler

Toptan Bere imalatçısı olarak birinci kalite akrilik ipliklerle ördüğümüz triko berelerimiz ve yine birinci sınır polar kumaşlar ile ürettiğimiz termal özellikli bere modellerimizi kendi marka etiketinizle ya da özel nakışlarınızla ürettirebilirsiniz. Müşterilerinize ya da firma personellerinize beden sorunu olmadan komforla kullanabilecekleri bu ürün tipini mutlaka sunmalısınız.

Fason İmalat Talebi oluşturmak ve bize danışmak için;

İhtiyacınızı net ve detaylı bir şekilde tarif ediniz.

Adet, renk, baskı / nakış grafikleri, varsa teslimat için gün / maliyet kısıtlaması vb imalatı etkileyebilecek tüm detayları ilettiğinizden emin olun, böylece size isabetli bir maliyet bilgisi verebiliriz.


toptan bere imalatı, triko bere üretimi, termal polar bere, ressam, balıkçı, katlamalı, boyunluk, atkı, nakışlı, logo, firmaya özel, promosyon, istanbul, ihracat, kaliteli, imalatçı, üretici, beanie, ponpon, dokuma, örme, akrilik