Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorular Sorular

GüleGüleGiy perakende satışa sunduğu ürünlerin gönderimini anlaşmalı olduğu kargo firmalarıyla sağlar. Eğer kargo ücreti alıcı tarafından ödenecek ise, kargo firmasından aldığımız indirim alıcıya yansıtılır. Taşıma esnasında kolilerde ve dolayısıyla içerisindeki ürünlere gelebilecek zararlar göz ardı edilmemelidir. Ürün tarafınıza geldiğinde kolilerde herhangi bir yıpranma, deforme, patlama, ezilme, su alma ve benzeri bir durumdan şüphelenirseniz, mutlaka taşıyıcı firma yetkilisi nezaretinde açılmalıdır. Zarar gören, eksilen, kırılan ve benzeri olumsuz koşullar için tutanak tutulmalıdır. Aksi durumda firmamız ve taşıyıcı nakliye firması hiçbir suretle sorumluluk kabul edemeyecektir. Böyle durumlarda size yardımcı olabilmemiz için mutlaka kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Bu sebeple gerekli hassasiyeti sizlerin de göstermesi gereklidir.Kurumsal / Toplu siparişlerinizde, teslimat ile ilgili özel talepleriniz varsa tarafımıza iletebilirsiniz, mümkün ise yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Özel bir talebiniz olmadığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı kargo firmalarımıza verilecektir, bu hususta taleplerinizi mutlaka siparişinizi verirken iletiniz. Yüklü gönderiler için özel nakliyet opsyionları karşılıklı görüşülür. Kurumsal / Toplu siparişlerde, aksi görüşülmediyse nakliye ücretleri her zaman alıcıya aittir.
GüleGüleGiy.com perakende olarak online satış yapan bir mağazadır ve ürünlerimizin sergilendiği işbirliği yaptığımız 'fiziki' satış noktalarımız bulunmaktadır. Partnerimiz perakende satış mağazalarımızın bir kısmını satış noktalarımız sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Unutmayınız ki online mağazamızda bulunan her ürün satış noktalarımızda bulunmayabilir.GüleGüleGiy 'in iade garantisini sunduğunu hatırlatır, aldığınız ürünleri herhangi bir sebeple beğenmez iseniz hemen iade edip, kargo ücreti vb. herhangi bir şey ödemeden paranızı iade alabileceğini hatırlatırız. Bu yüzden endişelenmeyin, verin siparişi gitsin :)Toptan imalat yaptırmak isteyen müşterilerimiz randevu ile merkez ofisimizi ziyaret edebilirler.
Siparişin Türkiye genelinde 3 işgünü içinde sana ulaşmaktadır. Bu sürenin minimum olması için elimizden gelen en hızlı şekilde çalışmaktayız. GüleGüleGiy üretim hattı ya da kargo firmasının dağıtım hattının yoğun olduğu dönemlerde bu süre 4-5 iş gününü bulabilmektedir. Siparişini sipariş takibi sayfasından takip edebilirsin. Kimi zamanlar yoğunluk sebebiyle sipariş takip numaralarını sisteme girememekteyiz ya da kargo firmasından kaynaklı sisteme geç yansımalar olabilmekte, lütfen endişe etme ve sabırla en az 3 iş günü bekle. Siparişin sana ulaşmaz ve takip numarası mecbur olur ise, hali hazırda sisteme girilmemişse, destek sayfasından bize ulaşabilirsin. Kargo süreçlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bu sayfayı inceleyebilirsin; 'Detaylı Bilgi - Kargo'
GüleGüleGiy 'e kredi kartı, havale/eft ve ATM'den yatırma ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeleriminiz güvenli bir bağlantı üzerinden kurulmakta, bilgileriniz asla kayıt edilmemektedir. Kapıda ödeme vb. başka ödeme seçeneklerimiz mevcut değildir, sipariş bitiminde karşınıza çıkan ödeme seçenekleri harici bir ödeme yöntemi mümkün değildir. Ürün kalitesi konusunda bir kuşkunuz olmasın bile ama iade garantisi ile çalıştığımızı hatırlatır, herhangi bir endişeniz olmaması konusunda içinizi ferah tutmanızı öneririz :)
Ürün fiyatları sitemizde gözüktüğü gibidir, herhangi bir ek ücret yansımamaktadır. Sipariş bitiminde ödeme sayfasında gördüğünüz toplam tutar, son tutardır. Mağazamızda gördüğünüz fiyatlara KDV dahildir. Bunun haricinde sabit bir kargo bedeli sepetinize yansıyabilir, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları sayesinde en uygun kargo ücretlerini sizin için temin ederiz, bu tutar ödeme yaparken belirir. Bunlar haricinde siparişinizle ilgili extra bir hizmet almadıysanız, başka hiç bir ek ücret ödemezsiniz.
Tabii ki, ürünlerimizi toptan satın almanız ya da toplu sipariş vermeniz, adetle orantılı indirimler almanız mümkündür. Ayrıca ekonomik, ucuz promosyon t-shirt, kapşonlu, şapka vb. ürünleri sipariş etmeniz ya da GüleGüleGiy kalitesinde, tamamen size özel bir ürün tasarımı / imalatı talep etmeniz mümkündür. Bu tarz çalışmalar için lütfen kurumsal iletişim kısmından bize ulaşarak ihtiyacınızı belirtiniz ; iletişim
İade; Herhangi bir sebeple ürünlerimizden memnun kalmaz isen (çok düşük ihtimal), herhangi bir kargo ücreti vb. ödemeden siparişini 7 iş günü içinde %100 para iadesi garantisi kapsamında iade edebilirsin. Bunun için yapman gereken, ürünleri aldığın gibi, yolda zarar görmeyeceğinden emin olacak şekilde, eksiksiz olarak paketleyerek, faturayı da pakedin içine koymalısın. Ayrıca bir de ufak bir kağıda 'iadedir' yazıp pakede atmanı rica ederiz. Daha sonra sana gönderinin yapıldığı adrese herhangi bir ücret ödemeden anlaşmalı olduğumuz kargo ile (!) geri gönderebilirsin. Gerisini biz hallederiz. Başka bir kargo firması tercih ederek gönderirsen, bu tutar iade kapsamından düşülecek ya da pakedin kabul edilmeyerek sana geri dönecektir. Kargolama yapmadan önce lütfen destek sayfamıza durumu bildirerek teyit al. Hasarlı ürünler söz konusu olur ise iade alabilmemiz için ürünü kargo firması kuryesinden kabul etmemiş olmanız gerekir. Bu sebeple ürününü alırken kuryeden beklemesini talep edebilir, kuryenin önünde pakedini açabilir ve eğer hasar var ise tutanak tutturarak pakedi kabul etmeyebilir, bize geri gönderebilirsin. Bu hizmeti sağlam tüm kargo firmalarının yasal zorunluluğudur. Ola ki biz de böyle bir şey yok derlerse (diyen oluyor), müdürlerini arayarak onay almalarını isteyebilirsin.Değişim; eğer ürün hatalı gönderildiyse (olur ya insanlık hali), iade süreci gibi ürünü bize geri gönderebilir ve yine hiç bir ücret ödemeden yenisini alabilirsin. Beden ile ilgili sorun yaşarsan, bir defaya mahsus ücretsiz değişimini sağlıyoruz ama bir daha ki siparişinde daha dikkatli olup, beden tablosundan doğru bedeni seçtiğinden emin olmanı rica ederiz. Değişimler sadece aynı ürünün yenisi ve farklı bedeni için yapılmaktadır, yeni bir tasarımla değişim olmaz.Önemli not; Bir de unutmamalısın ki, kişiye özel ürünler, yani online tasarlayıcı kullanarak yapılmış veya sadece senin için özel olarak üretilmiş ürünlerde, mesafeli satış kanunları gereğince iade ya da değişim yapılamamaktadır. Bu sebeple bu tür siparişlerini sonuçlandırmadan önce lütfen herşeyin istediğin gibi olduğundan emin ol, kuşkuların var ise mutlaka bize destek sayfamızdan ulaş.